Cumhur İttifakı ZOMBİLERE rağmen devam ediyor. Devlet aklı yanılmaz ve yenilmez!
TARIK ESKİ >

Cumhur İttifakı ZOMBİLERE rağmen devam ediyor. Devlet aklı yanılmaz ve yenilmez!

Asıl dertleri Erdoğan ve AK Parti olan bir takım liboşlarla, FETÖ artığı zombilerin, 7 Haziran sonrası Kılıçdaroğlu’nun, Demirtaş icazeti ile bezenmiş başbakanlık ikramını elinin tersiyle iten Devlet Bahçeli’ye karşı taaruza yeltenmelerini izliyoruz.

Devlet Bahçeli ‘’güvenilmez’’ miş… DSP, ANAP, MHP koalisyonunu o bozmuş. Size ne bundan? Sizi rahatsız eden tarafı, bozulan koalisyonun ardından gelen AK Parti iktidarı da ondan iftiralarınızın ardı arkası kesilmiyor.

2007’de 367 tuzağını meclise girerek bozan, demokrasimizi ipin ucundan alan Bahçeli değil miydi, Gezi de tavrını net biçimde ilk ortaya koyan yine Bahçeli değil miydi yoksa 15 Temmuz akşamı en buhranlı anlarda DEVLETE, DEVLET’İN SAHİP ÇIKTIĞINI MI İNKAR EDELİM?

Bu Millet, Devlet Bahçeli Beyden Razıdır.!

Bazılarının,Cumhur İttifakı krizi beklentisinden 48 saat önce yazdığım köşe yazımda belirttiğim gibi…

Ortaya bıraktıkları bombanın üzerine ANDIMIZ yazılıydı...

O bomba patladı mı?

 Hayır.

 Patladı zannedenlerin aldandıklarını yine Cumhur İttifakı krizi safsatalarının, beklentilerinin bir kaç  saat öncesinde de yazmıştım.

Bahçeli’den tek beklentim… Danıştay’ın, ANDIMIZ! ''kararının'' ardından konuya her zamanki kesin,net ve konuyu her yönüyle ele alan tavrı ile yaklaşmasıydı.

 Gelişmeleri, Anayasanın 125/4’üne göre, yürütmenin yetkileri bakımından ele alacağını umarken Sayın Bahçeli'den gelen reaksiyon, 2007’den bu yana devam ettirdiği tavrınıın ötesindeydi.

Oysa ki Bahçeli; ‘’TÜRK’E TÜRKLÜK PROPAGANDASI MI YAPIYORSUNUZ?’’ Diyerek söze girer, gereğini layıkların anlayacakları dilden yapardı.

Bahçeli ve kurmaylarının gözden kaçırdıkları bir başka nokta daha var ki, 24 saat içinde bu çok önemli konuyu fark edeceklerdir, hatta ettiklerinden eminim …

Danıştay’ın ANDIMIZ! ''kararındaki'' tutumu ile birlikte ve devamında, Anayasanın 125/4 maddesine RAĞMEN! yakın gelecekte BAŞ ÖRTÜSÜ YASAKLANSIN derse ne olacak? Diyemez, demeyin, bu son dayatma ile önündeki engeli SÖYLEYİN?

AK Partili ve MHP’li kılığına girmiş FETÖ’cü ZOMBİLER!, her şeye rağmen bu sürecin da mahvolanı yine siz olacaksınız.

Yeni sistemi eleştirmek adına sağda, solda sürekli ahkam keserek, AK Parti, MHP ittifakı için ‘’Hani yeni sistemde koalisyon yoktu’’ martavalları savuranlar… Şimdi anladınız mı? Konuştuğumuz konu ne bay çok bilmiş iftiracılar? Erken seçim arayışı değil, koalisyon krizi hiç değil. İttifakın akıbetini yorumluyoruz, konuşuyoruz. Olmuyorsa, olmayacaksa da herkes kendi yolunda, kendi siyasetine devam eder, olur biter.

Anladınız mı ‘’maalesef ‘’HÜKÜET KRİZİ YOK!

Cumhur İttifakı ile ilgili... BOZULMAZ! dyelim ve gelişmeleri bekleyelim. 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI