Örümcek ağının adı olmuş ''MAKLUBE''...
TARIK ESKİ >

Örümcek ağının adı olmuş ''MAKLUBE''...

Maklube! teranesidir gidiyor.

maklube nedir diye merak edenler için...

Fethullah Gülen isimli müptezel herifin en sevdiği yemekmiş.

 Sini içine, pilavın ve kuşbaşı etten teşekkül öbeğin etrafında yoğurt ve salata malzemeleriyle süslenmiş bir yemek.

Zombiler, bu yemeği çala kaşık tıkınırken diğer taraftan da Fetullah müptezeline yaranmanın peşnde yıllarca pozlar vermişler, kurban olarak gözlerine kestirdikleri adamları bu sinilerin başında ağırlayarak ne kadar önemsediklerinin imasını yapmışlar. Kısacası tuzaklardan sadece birisi diyelim ve geçelim.

Bu kadarla sınırlı değil.

Maklube sinisini, tıpkı bir ÖRÜMCEĞİN KURBANLARINI AĞINA DÜŞÜRMEK ÜZERE TASARLADIĞI  haliyle algılamak gerekiyor.

Siniyi ortaya koyuyorlar ve gelsin kurbanlar!

Şimdilerde moda ...

Zombilerin vakti zamanında ağlarına düşürmek için binbir hokkabazlıkla, binbir yalakalıkla davet edip, ikna edip sininin başında bir araya getirdiklerini toplumun sonuna kadar haklı FETÖ nefreti ile bağdaştırarak insanların itibarlarını zedeleme onları bu sayede açıkça FETÖ'cü ilan etme algısının aracı hatta silahı olan MAKLUBE BAŞI FOTOĞRAFLARI yaymak, yayınlamak, yayınlanmasına aracı olmak.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde bir varmış bir yokmuş...

Yahu, ne kepazeliktir bu?

Toplum arasında iş hayatıyla, siyasi aktiviteleri ile veya akademik kariyeriyle, bürokrasideki faaliyetleri sayesinde gelecekte olumlu sinyaller veren ve HERKES KADAR VE GİBİ! bu yapıya inanç bağlamında olumlu bakmış, yakaşmış hatta onların SİNSİ yaklaşımlarına bile yine inanç bütünlüğü perspektifinden safhane biçimde bakan herkes, ZOMBİLEŞMEDEN! sini başına oturmuş veya daveti geri çevirmeyerek bir veya bir kaç kere onlarla maklubeye kaşık sallamışsa ...

Geldik zurnaın zırt dediği yere!...

Şimdi ele geçen EVVEL ZAMAN İÇİNEKİ, BULGURUN SAMAN İÇİNDEKİ döneme ait fotoğrafları daha dün sabahki gibi lanse edip, topluma servis etmenin alemi nedir?

Bundaki amacı çıksın biri anlatsın...

Kaldı ki, o fotoğraftaki kişi, HEDEF olarak servis edilen... Daha yolun başında bu yapıyla yollarını ayırmış, neyin ne olduğunun farkına vararak FETÖ'nün hedefine bile girmiş, işiyle, ailesiyle hatta yakın çevresiyle tehdit edilmesine rağmen boyun eğmeyi red etmişse... Şimdi FETÖ ile mücadele bahanesinin üzerine serilen saman yığınının altından bu insanlara yürümenin amacı, manası ortada.

Her zmanki gibi,

Zarfa yönelip, mazruf hiçe sayılıyor. 

Bunu bilenler zarfı allayıp, pullayıp mazrufu toplumun nazarından kaçırıyorlar.

FETÖ İLE MÜCADELE ADI ALTINDA FAALİYET GÖSTEREN KRİPTO FETÖ'CÜ YAPILARA DİKKAT!

15 Temmuzdan bu yana, taktikleri, oyunları, düzenleri, tuzakları bitmez, bitmedi ve bitmeyecek diye uyarıyoruz.

Her seçim dönemi öncesi ortaya çıkan bu KRİPTO yapılar olası isimleri gündeme getirerek veya getireceklerinin imasını yaparak toplum algısını farklı yönetmeyi ve yönlendirmeyi amaçlıyorlar.

Devletin ilgili kurumlarından... MİT başta olmak üzere Savcılık ve Emniyeti bir yana bırakalım bu türden tenezzüle yeltenenlerin kayığına mı binelim?

Neymiş... Bunlar HİMAYE ediliyorlar! mış.  

Bunları HİMAYE EDİN!... EMRİNİ KİM VERİYOR?

Önce bunu açıklayın.

NOT: Canlarını hiçe sayarak, geride bırakacaklarını vatanlarından aziz saymadan aldıkları tüm tehdit ve şantajlara bayun eğmeyen FETÖ ile mücadeleye baş koymuş VATAN EVLATLARININ BİR ARAYA GELDİĞİ YAPILARA MENSUP, HELAL SÜT EMMİŞ  DOSTLAR, ARKADAŞLAR, KARDEŞLER! ... Bahsettiğimin KRİPTO, FETÖ İLE SÖZDE MÜCADELE ediyormuş gibi yapanları kastettiğimi mutlaka fark etmişlerdir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor