AK Parti Genel Merkezi Dolup Taşıyor!
TARIK ESKİ >

AK Parti Genel Merkezi Dolup Taşıyor!

31 Mart 2019 yerel seçimleri...

Kendi başına, ismi üzerindeki haliyle mi algılanmalı?

Muhalefet bunu KAYBET,KAYBET SENDOROMUNUN rövanşına çevirmek için atmadık takla bırakmazken, iktidar kanadında neler oluyor?

Ne kadar suistimalden beslenmiş ne kadar irtikaptan nemalanmış ne kadar rantiyeden sebeplenmiş varsa bir bir elenecek.

İddia değil, gerçek...

AK Parti, genel merkezi dolup taşıyor. 

Çıkan yüz kişi, giren beş yüz kişi, kapılara sığmıyorlar.

Emperyalizmin karşısına ABİDE GİBİ dikilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve en yakınındaki yol arkadaşları, dava arkadaşları hatta ve hatta FETÖ başta olmak üzere bir çok diğer beyaz yakalı görünümündeki terör örgütlerine karşı en az iki yüz yıl öncesinden bu yana emperyalizmin tek dişi kalmış canavarlığının karşısında bu dönemde  açtıkları cephede SİLAH ARKADAŞLARI! (diye tanımlarssak abartmayız) ki bu arkadaşlarının arasında en ön cephede Cumhurbaşkanı ile birlikte omuz omuza savaşanlardan Tekirdağ Milletvekili ve T.B.M.M Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Mustafa Şentop gibi isimler... 

Kuzuyu yiyenin kurt değil, çobanlar olduğunu biliyorlar!

Bu bilinçle 2019 Mart yerel seçimlerine çeyrek kala milli bir strateji geliştirerek sorumluluklarının gereğini yapıyorlar.

En kolaycı düşünce haliyle... 2019 Yerel seçimleri Türkiye'nin imdadına yetişti! demek meselenin derinini bilenler için açıklaması ve anlaşılması bakımından zorlanmayı ortadan kaldırır.

Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları, işte bu farkındalıkla hareket ediyorlar ve bu farkındalığın sorumluluğu sayesinde kılı kırk değil, dört bin dört yüz kırk yararak strateji uyguluyorlar.

Daha da uzatmadan ve daha iyi anlamak isteyenlere bir tavsiye ile sonlandıralım.

Kanuni'nin süt kardeşi Yahya Efendiye mektubunda; ''BİR DEVLET NE ZAMAN ÇÖKER VE SONUNDA NE OLUR?'' diye  sorduğu soruyu ve Yahya Efendi'nin sultana verdiği ; '' NEME LAZIM BE SULTANIM.'' cevabının anlamını, manasını, ne ifade ettiğini araştırsınlar.

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor