CHP oklarının yönünü kimler şaşırttı?
TARIK ESKİ >

CHP oklarının yönünü kimler şaşırttı?

Bu gün sizlere bir kitap tavsiye ederek başlıyorum.

 

YÖNÜNÜ ŞAŞIRAN OK!... 

 

Yazarı, Emre Cemil Ayvalı'nın bu çalışması TURKUAZ KİTAP'tan çıkmış. Aynı yılın aynı ayı içinde tükenerek 2. basımı yapılmış bu çalışmayı bir solukta okuyacağınızı düşünüyorum. 

 

Düşünüyorum ama bir solukta okumanızı tavsiye etmiyorum.

 

Kitabın yazarı, Emre Cemil Ayvalı'yı tanımam hayatımda da hiç karşılaşmadım. 

 

Ciddi emek sarf edilerek, binlerce belge arasında yapılan çalışmaların derlendiği  dökümanter tadında bir eser. 

 

Ön yarıgıdan uzak olmayı başarabilmiş gerçek entelektüeller ve analetik zekalarını aydınlanma için devreye sokanlara tavsiye edilebilecek BAŞ UCU KİTABI hatta son dönem gelişmelerini barındıran külliyat olarak tavsiye edilmeyi fazlasıyla hak eden bir çalışma. Emre Cemil Ayvalı, ''uzun süre başka bir çalışma yapmasa, kitap yazmasa dahi ömrünün sonuna kadar onu anmaya yetecek bir başarıyı ortaya koymuş.'' dersek abartmış olmayız.

 

Bu çalışmayı... Ön yargılardan, siyasi egolardan, siyasi kin ve nefret odaklı düşünce ve duygulardan, karşıtlık merkezli savlar ve zanlardan uzak, kişisel kin nefret ve duygusallık içeren tüm olumsuzluklardan arınmış halde okumaya değil ANALİZ ETMEYE! niyetliyseniz, gerçekleri saptırmadan, kıyaslamadaan salt bu çalışmanın merkezindekilerle tüm tarafsız ve PARTİ, KİŞİ VEYA İDEOLOJİ katmadan OKUMAYA VARIM diyebilecek, CHP'Lİ GERÇEK VATAN SEVERLERE TAVSİYE EDİYORUM. 

 

CHP'li gerçek vatanseverler!...  Derken onların kendileri ile, CHP'li ve vatan sever(!) görünümlü, yakalarında ve ünvanlarında CHP rozetiyle boy gösteren SÖZDE CHP'li görünenleri bu çalışmada net ayıracaklarından eminim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor