15 TEMMUZ, KONTROLLÜ DARBE GİRİŞİMİDİR.
TARIK ESKİ >

15 TEMMUZ, KONTROLLÜ DARBE GİRİŞİMİDİR.

Elin oğlu BUNLARIN! yumuşak karınlarını nasıl keşfetmiş, sürekli aynı damardan işliyor.

''KONTROLLÜ DARBECİLER!''...

İkiye ayrılıyorlar.

Birinci guruptakiler;

Geleneklerinden gelen, DARBE SEVİCİLİĞİ olanlar. Bunlar, 1960'da devlete ve demokrasiye, Türkiye'nin kalkınmasına yapılan kontrollü darbenin  devamında muhturalardan medet uma gelen sözde siyasi geleneğin temsilcileri / mirasçıları.

İkinci gurup ki, çok daha tehlikeli olanları barındırıyor.

15 Temmuz öncesi, 17-25 Aralık sürecinde dahi '' bekle gör'', kim kazanırsa ondan yana tutumundaki FIRILDAKLAR TAYFASI... 

Bu fırıldaklar, 15 Temmuz gecesi dahi genel yayın yönetmeni oldukları kanallarda ''temkini'' elden bırakmama yavşaklığının pençesindekiler, şimdilerin sözde FETÖ'CÜ avına çıkmış karaktersizleri.

İçlerinde kimler yok ki, elinde MİT antetli dosyalarla Tv kanallarını dolaşanından tutun, CIA Türkiye masası şefi Graham Fuller'in yardımcısı, çevirmeni olanına, Adnan Oktar'ın dizi dibine CIA , Mossad sayesinde oturtulanına, 15 Temmuz'un en hararetli saatlerinde genel yayın yönetmeni oldukları kanallarında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sansürleyenine kadar alayı.

Bunları daha yakından tanımak, bilmek için en güvenilir, en itibarlı net bilgilere ulaşableceğiniz tek bir adres var. Genel yayın yönetmenliğini gazeteci, yazar,ve bana göre VATAN SEVER tek analist olan FATİH TEZCAN'ın yaptığı analizmerkezi.com isimli sitedir.

Geleneklerinde KONTROLLÜ DARBE olanlar dedik ya...

15 Temmuz'u hala daha tiyatro, senaryo, Fetullah'la birlikte tasarlanmış komplo türünden yakışıksız, zırnana cahil, bağnaz, yobaz, kin, nefret, intikam hırsıyla bezenmiş, akıl ve mantıktan, gerçeklikten uzak sırf YOBAZLIKLARINI dillendirebilme adına ortaya koyanlar...

FETÖ ile mücadeleye asıl sekteyi vuran, kripto denen darbeci zihniyetin mahsülü olan kenarda köşede saklandıkları yerlerden çemkiren, sosyal medya üzerinden bu yaygarayı devam ettiren bunlara yönelik acil önlem alınması şarttır ve FETÖ ile mücadelenin gerçek kimlik kazanması adına bu türden olanlara karşı yasal ve hukuki sürecin başlatılması elzemdir.

Bu kitleye mensup olan her kimse... Bilgisi yoksa, konuşmasın ve içindeki biriktirdiği kinini FETÖ'CÜ GÜRUHA BİLİP, BİLMEDEN DESTEĞE DÖNÜŞTÜRMESİNE İZİN VERİLMESİN.

Hiç kimse bunu ''düşünce'', ''fikir'' özgürlüğü diye yutturmaya, üstünü örtmeye yeltenmesin.

Düpedüz, FETÖ ye moral sağlamaktır, onların değirmenine ''istemeden deolsa'' su taşımaktır, üstü örtülü destektir ve affedilmemelidir.

15 Temmuz kesinlikle KONTROLLÜ BİR DARBE GİRİŞİMİDİR!

Darbe girişimi için kontrol altında bir araya getirilenlerin alayını bu gün yine aynı merkezlerin KONTROLLERİ ALTINDA olduklarını görüyoruz.

O gece hava alaında tankların arasından dansöz mahiretiyle kıvrılarak sıyrılanlarla 2016 Temmuz başındaki her söyleminde 15'inden sonra çoooook şeyleeer değişeceeek naralarını atanlar, Edirne zındanında hendeklere gömdüğü canların bedelini ödeyen bağlama üstadı ve  onların akıl hocası ''agaları'' pozisyonundaki ''Kraliçenin paşa çocuğu'', Cuma Namazı sonrası demeç verme tutkunu malum şahsın 24 Haziran'dan bu yana süre gelen halleri gözler önünde.

Bu ''mümtaz'' iş birlikçiler, hala daha KONTROLLÜ DARBE GİRİŞİMİNİN YILMAZ NEFERLERİDİRLER VE KONTROL ALTINDA TUTULMAYA DEVAM EDİLİYORLAR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor