Seçim hakkınız olsa abideye mi yoksa helaya mı konulmak istersiniz?
TARIK ESKİ >

Seçim hakkınız olsa abideye mi yoksa helaya mı konulmak istersiniz?

Yaşı seksene dayanmış hatta geçmiş bile olabilir... 

Ama aklın yaşta değil, başta olduğunu bir kez daha gördük ve şahit olduk.

Yaşının aklına, aklının yaşına bol geldiği birini izledik.

Her zaman bizi güldürürdü, onun ve partnerinin filmleri, kabereleriyle büyüyen nesilleriz.

Daha öncesinde bir kaç kere aynı ''HALTI!'' yemişliği yok değildi kendisinin ama bu seferki ait olduğu yerde ve katmerli oldu.

Halk Tv'de ve ''Halk Arenasında'' ...

Metin Akpınar'dan söz ediyorum. Ona da hemde en katmerlisinden açıkça HALT ETTİRMEYİ BAŞARDILAR. Etmekle de kalmadı, iştahı ortada olan Akpınar, haltı amuduyla bir kerede işkembesine indirdi.

Neresinden ele alınır, neresine dokunulur ki, yediğinin? 

Demokrasinin tesisinden, demokrasinin tesis biçiminden anladığına bakın. 

Densizliği de aşıp, pervasızlığın sınırlarını zorlayarak hadsizlik ötesi VİCDANSIZCA ettiği lakırdılarının sözde demokrasi(!) adına darbe seviciliği peşindeki saçmalıkları.

Hayırdır Metin ''bey''... Borsada size yıllardır kazandıran hisseleriniz mi geriledi?

O kağıda gir, bu kağıttan çık türünden sıklıkla size üfürenler vardı da şimdi onların yerinde yeller mi esiyor da siz bu derece hiddetli oldunuz?  

Neden bu celal, neden bu öfke?

Mealen aktarıyorum!...'' Fetullah hoca tavizler vermeye başladı. Şayet bu tavizleri Arap kültürüne karşı veriyorsa alnından öperim. Şeriattan! veriyorsa Kıçından öperim'' diyen siz bu beyanızın hemen ardından onların kanallarında boy göstermeye başladığınız zamanlarda hiç bu kadar asabi, celalli ce sinirli, hırslı değildiniz.

HALKA MAL OLDUN! olmasına da o isminin ön ekindeki sanatçılık payesine seni sen yapan ekli, HALK gider geride kala kala MAL! kalır. 

Aynı kaya kütlesinden iki ayrı parça taş blok alırlar, bir parçasını abidelerde diğer bir parçasını da helalarda kullanırlar. İkiye bölünmeden az önce aynı kaya kütlesine aittirler. Şimdi birinin üzerine basmaya dahi kıyılamaz ama diğerinin üzerinde her gün onlarca kişi def-i hacet giderir. 

El ayak tırnakları manikürlü, pedikürlü ''HALKIN'' karşısına geçip, bir ekmeğin fiyatından haberi olmayanların demokrasi havariliği altındaki darbe seviciliği yapacakları ne dönem kaldı ne de onların ''YOBAZ'' kafalarına paye verecek kitleler. Alkışlayanalar mı?... İşte hepsi gördüğünüz kadar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI