Bu seçimin tek kaybedeni olacak. Her zamanki gibi yine AK PARTİ!
TARIK ESKİ >

Bu seçimin tek kaybedeni olacak. Her zamanki gibi yine AK PARTİ!

Şunun dediğine bakın...

''Türkiye, Gençliğini Yaşayamamış Tipler Tarafından Yönetiliyormuş.''

Sözü ona... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partililer üzerinden yürüyecek ya, bidon kafa...

Tabi sinsice İmam Hatipleri katıyor işin içine o ''kurnaz zekası'' sayesinde.

İmam Hatipliler; ''Takkeli, şalvar poturlu, yakasız mintanlı, ayakları kara lastikli, mongol tipler, işleri güçleri tam gün elde 99'luk mırıl mırıl bir oraya bir buraya salllanan mıymıntı, silik tipler''... Ona ve onun mahallesinin bağzı SAYGISIZ, ZIRNANA CAHİL, GÖRGÜSÜZ, BİLGİSİLİĞİNİ FİKİRSİZLİĞİ KADAR ÖNE ÇIKARTMIŞ PİÇLERİNİN! algısına göre.

Çünkü neden... Bira içmediysen, kadın kız peşinde seyirtip pundunda bekar evine atmadıysan, arabanın arka koltuğunda kıstırıp eteğinin altından pançanı daldırmadıysan, pornografik kitapçıkları takip edip onların yapraklarını birbirine yapıştırmadıysan, odanın duvarlarında hippi, rok yıldızı posterleri asmadıysan gibi gibi GENÇLİĞİNİ YAŞAMAMIŞSIN DEMEKTİR ki, bu da sana ülke yönetiminde söz hakkı vermeyecek nedenlerin başında gelir.

Gençliğini yaşayamamış tiplerin mi Türkiye'yi yönettiğini söylüyordu bidon kafalı?

Mustafa Kemal, İsmet İnönü, Kazım Karabekir, Refet Bele, Rauf Orbay, Celal Bayar, Adnan Adıvar, Fahrettin Altay, Fevzi Çakmak gibi ve o neslin tamamı... Öyle bir gençlik yaşamışlardı ki, anlat anlat bitmez. Ne gençliği hatta çocukuk diyelim biz ona... Bir elleri yağda bir elleri baldaydı. Gam yok kasavet yok, vur patlasın çal oynasın bir gençlik yaşadılar. 

Her neyse, lafın nereye gideceğinin hesabını bile etmeden, ne konuşacağını değil asıl ne konuşmayacağını bilmeyen sözüm ona ''aydın'', ''çağdaş'', ''ilerici'' yobaz takımına bu kadar zman ayırmak bile gereksiz.

                                                                      *     *     *

AK PARTİLİLER, aman DİKKAT!...

31 Mart akşamı, yine  ve her zamanki gibi... ''seçimin TEK KAYBEDENİ olmak için''...

31 Mart günü, sandıklara sahip çıkın.

Hatta yarından itibaren, komşularınıza, sitenizde, apartmanınızda veya yan komşunuzda gelen gideni sıkı markaj altına alın.

Kim geldi, kim gitti evde yaşayan nüfusunda artış var mı? 

Siz siz olun, öbür dünyaya intikal etmiş yakınlarınızın nüfus kütüklerini bile kontrol edin. Başka bir ile, ilçeye onlar üzerinden nüfus bilgileri kopyalanıp seçmen olarak kayıt edilmiş olmasınlar!

Mahalle veya semtinizde, metruk binalar varsa bu binalara seçmen kaydı yapılmış olabilir, mahalle muhtarlarını bu konuda bilgilendirin.

Ammmaa en önemlisi de, TRAFOLARA hepsinden fazla dikkat edin. 31 Mart günü oy kullanma çevresindeki trafoların kapı pencerelerinin açık, aralık kalmadığından emin olun.

Bu tedbirleri alın ve 1 Nisan öğlen saatlerinde geçin Tv karşısına...

Kılıçdaroğlu'nun, klasik hatta kronikleşmiş olan; ''SEÇİMİN TEK KAYBEDENİ AK PARTİDİR'' cümlesiyle, RESMİ SONUÇLARI İLAN EDİŞİNİ izleyin. 

AK PARTİLİLER!...

Bu tavsiyelerimi dinlerseniz YİNE KAYBEDERSİNİZ

Sizin bileceğiniz iş, benden söylemesi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor