CHP'liler... Sizler cambaza dalmışken, sizin kral anadan üryan dolaşıyor farkında mısınız ?
TARIK ESKİ >

CHP'liler... Sizler cambaza dalmışken, sizin kral anadan üryan dolaşıyor farkında mısınız ?

Çorlu, CHP ilçe yönetimi istifa etti...

ZANNEDİLMESİN!

Öyle bir meşale tutuşturdular ki, tünelin ucundaki aydınlığı tüm CHP'lilerin görmesi adına kendilerini

  seve, seve yaktılar(!)...

Tolga Kerem Dönmezer, ''istifa eden'' CHP ilçe yönetiminin BAŞKANI...

İstifa gerekçelerini açıkladığı metinde, cümlelerinin içindeki kelimeleri ve bağlaçlarıyla birlikte vurgulama tonlarını kusursuzca ve gerekçeleri sunuşuyla açık, net bir ifade tarzını nezaket, istisna ve hem parti disiplini açısından hem de kamuoyuna yönelik nezaketi ile bütünleştirdiği üslubunu özenle korumaya dikkat etmiş.

 Tolga Kerem Dönmezer ve arkadaşları, CHP tarihine geçtiklerinin farkında olmayabilirler. 

CHP, Çorlu ilçe örgütü... Kılıçdaroğlu'nun etrafını çevrelemiş bir kaç siyasi ''DEREBEYİNE'' karşı dik durdular ve gereğini yerine getirdiler.

Çorlu ilçe örgütü ve Dönmezer'in yapmış olduğu...

Yıllardır bir araya geldiğimiz CHP'lilerin dost sohbetlerimizdeki yakınmalarının, dertlenmelerinin, şikayetlerinin, eleştirilerinin yapmaya, yeltenmeye maçalarının sıkmaması karşısındaki...

 MERTÇE, KAHRAMANCA, YÜREKLİCE VE SİYASETEN KARARKTERLİCE DIŞA VURUMUDUR.

Mesele bundan ibarettir o kadar.

Darısı hepsinin başına.

                                                               *          *          *

Ne diyor istifa açıklamasında Tolga Kerem Dönmezer... Ağa babalardan, aşiret reislerinden, eş-dost-arkadaş-akraba kayrılmasından söz ediyor.

Gerek belediye başkan adayının belirlenmesinde gerekse meclis üyelerinin belirlenmesinde ÖN SEÇİM isteyen bir ilçe teşkilatı varken, belediye başkanının merkezden atanması bir yana, meclis üyelerinn dahi çoğunluğunun genel merkezin kontrolüne bırakılmasını emretmek hangi demokrasidir, hangi sosyal demokratlıktır?

Yıllardır bunu, bu sıkıntıları, bu arızaları yazan bizler... eleştirildik hatta hakaret boyutunda eleştirilerle karşılaştık, çeşitli tanımlamalara maruz kalıp CHP DÜŞMANI ilan edildik.

Yazdığımız, konuşup dile getirdiğimiz nedenleri, nasılları Çorlu ilçe örgütü cem etmiş... Ve KARINLARINDAN KONUŞAN, DEMOKRASİ DÜTTÜRÜCÜSÜ, KENAR KÖŞE YAZIHANELERDE KAHAVE KÖŞELERİNDE DERTLENEN, BİRBİRLERİNİN ARKASINDAN DEDİKODU YAPAN, HİZİP MÜPTEZELİ OLMUŞ HATTA BU MANADA MANKURTLAŞTIRILMIŞ, SÖZDE ATATÜRK'ÇÜ GEÇİNMEYİ MAHİRET SAYMIŞ YOBAZ CHP'LİLERİN YÜZÜNE GERÇEKLERİ TOKAT GİBİ VURDULAR.

Eminin ki, yukarda yer ve zaman darlığından kısaca sıraladığım bu vasıfları kendilerine yakıştıramayan '' CHP'Yİ UZAKTAN SEVMEK AŞKLARIN EN GÜZELİ '' mantığındaki CHP'li dostum, arkadaşım ve tanıdığım sayısız gerçek CHP'li üzerine alınmayacaktır. Alınmasınlar da zaten. 

Sözüm...

Derebeylerine, kurultay ağalarına, üst kademe yöneticilerine, yukarda bıçağı kesen Milletvekiline, il, ilçe yöneticiliği payesine, meclis üyeliği kandırmacasına, belediyelerden üç beş kuruş mamalanma sevdasıyla BOYUN EĞENLERE ve tabi Atatürk'ü ağızlarından düşürmeyip, tüm bunlar karşısında sessiz kalmaya, çaresizliği kabbullenip yalakalığa devam edenlere ve her şeye rağmen kraldan fazla kralcı görünmek için mankurtlaşmış beyinleriyle CHP yobazlarına.

CHP içindeki son gelişmeleri, Türkiye'nin neredeyse her yerindeki huzursuzluğu...

''CHP, içindeki demokrasi, parti içi demokrasi, yok efendim işte CHP demek bu demek falandır, feşmekandır ve klasik kafalardaki''... Ama, ''AKP'' de yok efendim, Ama mama diye açıklamaya yeltenmesin.

Yıllardır yazıyoruz, anlatıyoruz.

Kendi evinizin içini, CHP'genel merkezini TEMİZLEYİN !... 

Kılıçdaroğlu CHP genel başkanı olarak ''ATANDIĞI'' günden bu yana...

Başınıza gelen her şeyi ''AKP'' veya ''ERDOĞAN'' dan sözde ve işinize geldiği gibi çarpıtılmış sosyal medya üzerinden sizlere enjekte, servis edilmiş yönlendirici örneklerle kendinizi, birbirinizi kandıra aldata işte geldiğiniz son durak burası.

Günün her dakkası... Bunu lütfen paylaşalım, bunu acil yayalım, bunu acil zaman geçirmeden yayalım ki, herkes görsün   anonslarıyla ''AKP'', ''ERDOĞAN'' alehine düzenlenmiş, sera ürünü hormonlu abuk subukluklarla yıllarca oyalandığınızı ve sürekli CAMBAZA BAKTIRILDIĞINIZI görme zamanıdır. 

SİZİN KRAL ÇIPLAK!

Boş verin cambazı falan siz, sizin kral anadan üryan dolaşıyor.

Dost acı söyler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor