Cüneyt Yüksel'in vatandaş adına ortaya koyduğu samimiyetine Kadir Albayrak duyarsız kalmamalı ve kalmaz.
TARIK ESKİ >

Cüneyt Yüksel'in vatandaş adına ortaya koyduğu samimiyetine Kadir Albayrak duyarsız kalmamalı ve kalmaz.

Biz yaptık/yaparız olur(!)...

Olmuyor işte.

Süleymanpaşa trafiği arap saçı.

Kuş uçmaz kervan geçmez ara sokaklar olmuş size ''ana cadde''.

Ara sokaktan bozma bu ''ana caddelerde'' halk otobüsü şoförleri ve diğer sürücüler tüm mahiretlerini sergileyerek adım adım ilerleme telaşındalar.

Yavuz mahallesinden acil hasta alan 112 Ambulansının şoförü... Solo Türk Pilotu kadar mahiretli olmak zorunda. Devlet Hastanesi veya NKÜ Hastanesine yetiştirilmek zorundaki hastaya öncesinde uzun bir Süleymanpaşa turu attırmadan acil servisin yolu doğrultulamıyor.

Süleymanpaşaya ilk kez gelen birisi, doğma büyüme Süleymanpaşalıya gideceği yerin yol tarifini sorduğunda... Derin bir mahçubiyetin ardından gelen ve Türk Milletindeki bilmese dahi ''hımm şimdiii'' diye başlayan yardımcı olabilme arzusuna mütakip yer, yön, yol tarif merakı dahi körelmiş halde. Biz bilmiyoruz ki, kime nereyi, nasıl tarif edelim.

Kendi doğup büyüdüğümüz yerde navigasyon kullanır olduk.

Düşünebiliyor musunuz, Baykallardan çıkıp Çınarlı mahallesindeki bir adrese gidebilmek için ''yeni rota belirlendi'' sesine muhtaç hale geldik.

Neden?

Büyükşehir Belediye Meclisinde yer alan, CHP'li olup diğer ilçelerde yaşayan ancak Süleymanpaşa ahalisinin çektikleri bu ''zulümden'' zerrece haberdar olmayan meclis üyelerinin sırf siyasi kaprisleri ve inatları YÜZÜNDEN!

Açıkçası, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayark'ın bu konudaki ısrarcı tutumunu  MİLLETÇE ANLAMAKTA ZORLANIYORUZ!

Makul ve son derece mantıktan yana olan, hakkaniyettten asla taviz vermeyen KADİR ABİ bu konudaki ısrarını neden sürdürüyor?

''KADİR ALBAYRAK, ÇARŞIYA KARŞI!''...

Sloganını hak etmemek adına bu ''inatçı tavrını'' gözden geçireceğine, her zamanki gibi makul ve mantıklı olanı, vatandaşın talepleri doğrultusunda yapacağına inanıyoruz.

Kadir abi,

Belki 45 hatta 50 bile olabilir... Sene önce, genç bir kimya mühendisi iken şehrin trafiğinin gelecekteki bu yoğun halini öngörüp ''sahile inmenin kestirme yolunu'' o yıllarda (70'lerin başında) keşfetmişken şimdi şehir içi trafiğini neden bu keşmekeşliğe mahkum etsin?

Yok, yok... Kadir Abi, bu işe kesin bir çözüm üretecektir.

AK Parti Belediye Meclis Gurubu başta Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ...

Şehir içi trafiğinin keşmekeşlikten kurtarılması adına gerekli önergenin CHP gurubu adına verilmesine ve bu sorunun CHP'li meclis üyelerinin önergeleriyle halledilmesine yönelik önerilerini/tekliflerini her fırsatta ve ortamda dile getiriyorlar.

Siyasi rantın peşinde olmadıkları açıkça ortada.

Vatandaşın adına ortaya konan bu samimiyet karşılıksız kalmamalı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor