Piramidin altına ve üstüne DİKKAT!...
TARIK ESKİ >

Piramidin altına ve üstüne DİKKAT!...

Piramidin üstünde yazan ''ANNUIT COEPTIS'' ve altında yazan ''NOVUS ORDO SECLORUM'' ifadelerinin kökünü kökenini ve içerdiği manaları araştırıp en azından ne anlattığını fark etmeden ahkam kesmek...

Hangi piramit mi?

Tabiki dünyanın et etkili ve en tehlikeli silahından söz ediyorum.

ABD, DOLAR!

''ANNUIT COEPTIS'' ... Başlanmışın Tamamlanması.

''Dünya hakimiyeti misyonumuz başladı ve tamamlanacak.'' ''Ya bu düzene secde edersiniz ya da sizi en ağır biçimde cezalandırırız'' Diyorlar. 

 ''NOVUS ORDO SECLORUM'' ... Tarihin Yeni Düzeni veya Yeni Dünya Düzeni.

Onların düzenine uymayanlar veya onların düzenine ( çarkına çomak sokanlar) Dolar silahı ile cezalandırılmayı göze alıp sonuçlarına katlanmayı seçeceklerdi.

Araçlarını arasında Dolar birinci sırayı alırken bahanelerinin başında ''DEMOKRASİ GETİRMEK, İNSAN HAKLARINI TESİS ETMEK'' gibi öncelikleri(!) her zaman ortaya konulan en güçlü aldatmacaları oluyor.

CIA ajanı Philip Agee'nin, derin ABD'nin demokrasiden ne anladığı yönündeki açıklamasını hatırlayalım.

''CIAiçin demokrasinin hiç bir anlamı yoktur. Bir ülkede seçilmiş hükümet varsa ve bizimle iş birliği yapıyorsa, sorun yoktur. Ancak o hükümet bizimle iş birliğini reddediyorsa, demokrasiymiş, insan haklarıymış umurumuzda olmaz!''

Sadece ABD mi?...

NATO! dendiğinde aklımıza gelen ilk şey askeri iş birliği ve hatta Kore Savaşıdır. Ebedi askeri ve stratejik hatta ticari müttefiklerimiz(!)

Hepsi aldatmaca ve kuşatmadan ibaret Türk insanının gözünü boyamaya yönelik.

İçimizdeki NATO ve en derin hücrelerimize kadar sızmış Türkiye'deki İSRAİL!    
İçimizden devşirdikleri her guruptan, her statüden, her meslekten insanları mevki, para, şöhret gibi enstrumanlarla MANKURT haline getirip sadece ve sadece kendi amaçlarına, ideallerine hizmet etmeleri adına eğitip, donatıp, parlatarak önümüze... Siyasetçi, hakim, doktor, iş adamı, öğretmen, bürokrat, gazeteci, asker, akademisyen, işçi, köylü, esnaf aklınıza gelebilecek her şekilde getirdikleri güruhlar.

Tek dünya devleti!... Sunulan(yutturulan) süslü adıyla; KÜRESELLEŞME!

Tek din, tek ekonomi ve tek yaşam tarzı oluşturmak... Dünyanın ''efendilerinin'' oluşturmaya çalıştıkları düzenin gerekçeli kararının altında dayanak olarak barındırdıkları hesabi amaçları.

İnsanlar için biçtikleri din... DEİZM! ''Tanrı var ama Peygamber ve kitap yoktur inancı''

Zihinleri kontrol etmek için GIDA! çoktan onlar tarafından ele geçirilmişti. Genetiği ile oynanmış gıdalar sayesinde beyinler kolayca ele geçirilecek. Bu sayede vücutların tamamı ele geçirilmiş olacak ki, hastalıklar ve sözde iyileştirici ilaçlarla atak dönemi tamamlanarak ağrı sonlandırılıp ileriki süreçte başka farklı arazlar yaratılıp kontrol tümüyle sağlanabilecek.

Derin ABD'nin, Yahudi asıllı ''efsane'' dışişleri bakanı Henry Kissinger'ın'' Gıdayı kontrol ederek halkları, petrolü kontrol edersk kıtaları, parayı kontrol ederek dünyayı kontrol edersin.'' sözü havada kalmış, boşu boşune edilmiş sıradan ''lakırdımıydı''?

Bu uzunlukta, bu kadar kısa kesmeyecez.

Devam edeceğiz.


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor