Tekirdağspor Kamp Günlüğü...
TARIK ESKİ >

Tekirdağspor Kamp Günlüğü...

Tekirdağspor, Bolu Termal tesislerindeki kampına günde iki idmanla başladı.

Tekirdağspor camisının ve taraftarların tüm dikkati takımın hazırlık kampından gelecek haberlere yoğunlaşmış durumda.

Sabah 7:30'da kalkarak güne saat 8'deki kahvaltıyla başlayan futbolcular saat 10:30 da çıktıkları ilk idmanın ardından odalarında ve tesislerde dinlenerek öğlen yemeğinin ardından saat 17:30'daki günün ikinci idmanını beklemeye koyuluyorlar.

Takımın havası çoktanda iyi... Diyerek devam edelim.

Ve tabi TAHTAYA VURALIM!

Yönetim kurulu ...

Her biri günün değişik saatlerinde arayarak anı anına takım hakkında bilgi almaya devam ederlerken, özel işleri gereği yurt dışında olan Tekirdağspor Başkanı Mülayim Kuru ise canlı bağlantılarla takım hakkında bilgi almayı sürdürüyor.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, yurt dışı gezisinden döndüğünde ilk iş olarak Tekirdağspor takımın kamp programı hakkında ve kamptaki süreçle ilgili bilgi edinmeyi ihmal etmedi.

Gelelim sosyal medyada yer alan Tekirdağsporla ilgili bir kaç ayrıntıya...

Kampa gidiş sırasında takımın Özcanlar Köfte'nin Hendek tesislerindeki kahvaltı molası sırasında yayınlanan fotoğrafta oyuncuların kıyafetleriyle ilgili eleştirilere...

Tekirdağspor'un bu sezon giyeceği tüm kıyafetleri ve kullanacağı malzemeleri tek tedarikçi firmadan temin edilmek üzere anlaşılarak siparişler verilmiştir.

Özel üretimler ve saygın kulüplerin kullandıkları malzemelerin yer aldığı kabarık listede yer alan her kalem malzeme takımın kampının bağşlayacağı Bolu Termal Tesislerine tedarikçi firma tarafından ulaştırılarak takım malzemecileri tarafından oyuncuların odalarında hazır edilmiştir. 

Takım sabah saat 5'te yola çıkmış ve oyuncular serbest kıyafetleriyle takım otobüsüne binerek aradaki kısa mesafeyi böyle tamamlamışlardır.

Her ayrıntıyı gözden kaçırmayan camia ve taraftarlar bu dikkatleri sayesinde bu sezon takıma çok büyük DESTEK! katacaklarının sinyalini vererek bu ayrıntıya sosyal medyada dikkat çekmişler.

Ve...

İşin, olayın, konunun detayını ve DOĞRUSUNU öğrenen bu hassas taraftarların, hassasiyetlerinin gereğini yapacakları kaçınılmaz kabul edilmeli ve her zaman Tekirdağspor'a verdikleri desteğin devamını dilemekten ve beklemekten başka bir şey akla gelmiyor.

Sağ olsunlar, var olsunlar.

Çünkü... Bu sezon çok farklı ve birlik beraberlik gerektiren bir süreç olacak.

Futbolcular ve cefakar taraftarlar... Birlik, beraberlik içinde yola çıkmak, yola devam etmek ve mutlu sona erişmek üzere sözleşmişlerdir.

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor