Mesele Cüneyt Yüksel'in fotoğrafları değil, tamamen ''duygusal''...
TARIK ESKİ >

Mesele Cüneyt Yüksel'in fotoğrafları değil, tamamen ''duygusal''...

Cüneyt Yüksel'in fotoğraflarından ''rahatsızlık duyanlar''...

Sayıları bir elin parmakları kadar olan bu azınlığın alıp veremedikleri konu aslında Cüneyt Yüksel'in fotoğrafları falan değil, İCRAATLARI!

Toplum yararına ortaya konan veya tamamlanan her çalışmanın duyurusu, ilanı veya tanıtımı yapılırken şehrin belirli noktalarında, vatandaşların daha net görebilmeleri için tasarlanmış afişlerdeki Cüneyt Yüksel fotoğrafları birilerini oldukça rahatsız ediyor (muş)...

Bünye meselesi!

Bir elin parmakları kadar diye tanımladığımız birilerinin bu duruma katlanmaları gerçekten zor olsa gerek.

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve bahsettiğimiz gibi tanıtımı yapılan toplum yararına çalışmaların altına imza atılırken, Cüneyt Yüksel'in ön planda olması kimi neden rahatsız eder ki?

Belediyenin hangi birimi tarafından gerçekleştirildiği o çalışmada kimlerin emekleri geçtiği, kaç kişinin alın teri akıttığı noktasında  BELEDİYE BAŞKANI olması nedeniyle Cüneyt Yüksel fotoğrafının olması çok normal değil mi?

Birde bunu kişisel egoya falan bağlamaya yeltenenler var. 

Kafaları hala DOMESTİC! olan bunlar, Tekirdağ'da balık yokmuş gibi ucuz bahanelerle bir kaç kilometre ötedeki Yunanistan'a geçip sanki dünya turuna çıkmışçasına, Aleksandrapoli kasabasında yediklerini, içtiklerini facebook üzerinden yayınlarlarken çevrelerindeki ilan panolarına hiç dikkat etmemiş olsalar gerek.

Hayır, rahatsızlıklarının gerçek nedenini rahatça veya özgürce ortaya net koyabilseler belki onlara hak vermek mümkü olabilecek... Ama ''nefret'' boyutuna tırmanmış niyetlerini dahi net biçimde ortaya koymaktan acizler. 

Karalama, pisleme, lekeleme ve hadsizlikle ortaya koydukları ZAVALLILIKLARINDAN öteye vardırma becerisinden yoksun bu tipler...  Kendi egolarının esiri olmuşlar farkında değiller. Yoksa, konu ''TAMAMEN DUYGUSAL MI'' ne dersiniz?

Nurlu, pirli sıfatıyla, tebessümü içten, duruşu bizden bir insandan neden rahatsızlık duyulur ki?

Yok, yok bu iş tümüyle ''DUYGUSAL'' olsa gerek. Musluktan deriiin bir TISSS! sesi geldiği kesin.

Alışmış kudurmuştan beterdir. 

Tamamda bunda Cüneyt Yüksel'in ne vebali var?

Sizi kim alıştırıp yarı yolda bırakmışsa gidin ona şarlayın.

"bir varmış, bir yokmuş. evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, develer tellâl, pireler berber iken, ben Ekrem'in beşiğini tıngır mıngır sallar iken'' diye başlayıp devam eden o eski günlerde sizin dilinizden anlayan oysa ve şimdi düştüğünüz fakru zaruretten dolayı yaşadığınız travmadan sizi kurtaracak olan yine odur. Versin bir sakinleştirici bakın işinize gücünüze. 

 Sizler için MAJÖRLER TÜKENDİ, MİNÖRLERE YOLCULUK zamanıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor