Tavuk çizdik, altına da tavuk yazmaya gerek yok.
TARIK ESKİ >

Tavuk çizdik, altına da tavuk yazmaya gerek yok.

Hoşnut musunuz?

Ne kadar köşe varsa tamamının başlarını PKK - KCK'ya teslim etmekte tereddüt ETMEYENLER!...

PKK- KCK orman yangınlarını üstlenirken, TV başında orman yangını haberini izledikleri sırada; ''elleri kırılsın'', ''Allah cezalarını versin'' türünden beddua edip seçimde onlarında baş rolünde oldukları ittifaka tıpış tıpış oy vermiş olanlara ne demeli? 

''Biz sırtımızı PKK'ya, YPG'ye dayadık'' diye salyalarını akıta akıta havkıranlarla iş tutarken akıllarınız neredeydi?

Tuzla'da askeri malzeme üreten tesiste ÇIKARTILAN YANGIN! ihmal sonucumu gerçekleşti, ne dersiniz?

Durun sizin yerinize edemediğiniz itirafı ben yerine getireyim... Hayır, ihmalden değil resmen sabotaj ve SİZİN İÇİNDE YER ALDIĞINIZ İTTİFAKIN ardından her köşenin başını teslim ettiklerinizin ''marifeti''.

Atatürkçülük maskesi altından verdikleri dozu arttırarak, İçerdeki Amerikan Mandacılarının gazıyla süslü, püslü hayallerin peşindeki sizler... 

''TSK değil, PKK kazanacak'' diyerek hendeklere yüzlerce insanı gömdüren kravatlı teröristin tahliyesinin ardından neler söyleyeceksiniz? Çünkü gündemde onun tahliyesi var.

*

Hiç mi aklınız basmıyor?

Bir adam piyasaya çıkartılıp ki, daha düne kadar ne adı ne sanı duyulmamış ve siz bu adamı neredeyse ÖNDER!, LİDER! kabul edecek noktaya bir kaç hafta içinde evriliyorsunuz.

Anti emperyalist ve sosyal paylaşımcı, eşitlikten yana ve sermayenin kitleleri evirip çevirmesinin karşısındaki siz!... Bu adamın gelir gelmez ülkenin en büyük ve önemli holdinginin CEO'sunu yardımcısı yapmasına tıkınız çıkmıyor.

İstanbul'u sellerin götürdüğü gün, Bodrum'da olmasının nedenini çocuklarını almak olarak için gittiği açıklaması sizi kesmişse sözüm yok.

Siz yinede bir sorun bakalım, ne cavep alacaksınız... Açıktaki bir teknenin içinde kimlerle neler konuşulmuş? 

Zihni hızlı çalışan fakat dürüstlük ahkamları keserken bir anda fırlamalığa kolayca geçiş yapıp ardından fırlamalıktan keskin bir kavis çizerek yavşaklığa oradan da müşfik bir adam pozuna ve son olarak son derece mağrur bir hal takınabilen adamdan oldum olası menfi yönde çekinmişimdir.

Tavuk resmi çizip altına da tavuk yazmak, resme bakana büyük hakaret olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor