Tekirdağlı, Beşiktaşlılar! Ahmet Nur Çebi için bir araya gelmeliler.
TARIK ESKİ >

Tekirdağlı, Beşiktaşlılar! Ahmet Nur Çebi için bir araya gelmeliler.

Beşiktaş kongreye gidiyor.

Rahmi Koç, Fikret Orman'dan yeniden aday olmasını talep etmiş... Her ne koşulda olursa olsun Orman'ın yeniden aday olması imkansız yakın hatta imkansız.

Serdal Adalı ve Ahmet Nur Çebi...

Her iki isim için Beşiktaş camiası adına söylenecek olumsuz bir söz olmaz.

Ancak biz bu noktada HEMŞEHRİCİLİK YAPMAK! zorundayız ve Ahmet Nur Çebi adına elimizden gelen tüm kulis çalışmalarını açıkça desteklemeliyiz.

Beşiktaşın işini Beşiktaşlılara bırakmak gerekir gerekmesine de, Tekirdağlı olarak bir hemşehrimiz Beşiktaş gibi bir dünya markasının, Beşiktaş gibi büyük bir çınarın başkanlığına aday oluyorsa işin rengi kökten değişir ve taraftarlık kimliğinin ötesine gider/ gitmeli.

Ahmet Nur Çebi...

Nereden/ nasıl hemşehrimiz, Trabzonlu değil mi?

Evet soyu, kökü Trabzon.

 Tekirdağ'da... Binlerce kişiye aileleriyle birlikte on binlerce insana iş,aş  alanları yaratan ve sağlık yatırımlarından eğitimine spor tesislerinden değişik spor külüplerine hayır işlerindeki önceliklerde ilk sırada yer alan, kapısı ilk çalınan ve bu manada hiç bir çağrıyı geri çevirmeden ''dertlere derman olan, gereksinmelere maddi manevi cevap veren'' ailenin mensubu.

Hal böyleyken... 

Ahmet Nur Çebi, öz Tekirdağlıdır ve gerektiğindeTekirdağ'ın/Tekirdağlıların desteğini gerektiği her alanda hak etmektedir.

Beşiktaş camiasının geleceği veya bu günü için son ve net kararı Beşiktaşlılar vereceklerdir. Ancak Tekirdağlı Beşiktaşlıların kararları şimdiden belli olmalı ve Ahmet Nur Çebi ismi her yerde deklare edilmelidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor