Son Kale TESKİ!...
TARIK ESKİ >

Son Kale TESKİ!...

TESKİ!...

Düşürülmek istenen SON KALE mi?

Genel Müdür İbrahim içöz'e iftiraya kadar varan gelişmeler...

Oysa ki, bir önceki genel müdürün ardından boşalan TESKİ Genel Müdürlüğü koltuğuna İçöz'ün ismi açıklandığında tutulan nefesler en derininden ve rahatlamayla geri verilmişti.

Ivır zıvırla, onun osu bunun şusu demeden üstlendiği görevi layıkıyla yerine getirmek adına görev yaptığı bilinen İbrahim içöz bu makam için en doğru isimdi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak beklenenin aksine değil beklenen en doğru kararı vererek İçöz'ü bu göreeve atadı.

Geçen sürede ve gelinen son noktada görünen o ki, 

TESKİ üzerinden CHP parti içi siyaseti geleceğe yönelik dizayn etmeye çalışan bir gurup, TESKİ'nin burcuna kendi filamalarını dikmeye yönelik ''staratejiler'' geliştirmenin gayretindeler.

Bunu TESKİ Genel Müdürü İbrahim İçöz üzerinden B.Ş.B.B Kadir Albayarak'a yürüyerek yapıyorlar.

CHP'nin B.Ş.B meclisi oylamalarındaki son durumuna bakıldığında bu ayrıntı o kadar net göze çarpıyor ki, TESKİ, düşürülmesi gereken SON KALE olarak orada duruyor.

Albayrak ve kurmayları gelişmelerin farkındalar.

Bu türden ''beyhude'' stratejiler, akademi eğitimi görmemiş ''Genç Subayların'' kaldırabilecekleri türden işler değil. Geçmişte kazanılmış bir kaç cephe muharebesi ile sınanmayacak kadar derin ve ince tecrübe, bilgi, birikim gerektiren işlere kalkışmak ''Genç Subayları'' yorar ve yıpratır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor