Manyağın biri; ''Fetö'nün siyasi ayağı Erdoğan ve Atatürk'e İzmir suikastı da tertipti.'' der/diyebilir/iftira atabilir...
TARIK ESKİ >

Manyağın biri; ''Fetö'nün siyasi ayağı Erdoğan ve Atatürk'e İzmir suikastı da tertipti.'' der/diyebilir/iftira atabilir...

Yahu bu nasıl bir ayak?

Bundan ayak, paça bile olmaz.

FETÖ'nün siyasi ayağı...

 ''Tayyip Erdoğan'dan başkası olamaz(!)''.

Öyle ya bu deli saçmalığını ortaya atan, ima ve iddia eden hangi tür bir manyak olursa olsun inanmış bir kere, salacaksın ipini gidecek.

Bu aklı evvel iddiaya göre, iki ayrı Tayyip Erdoğan var. 

Birincisi, kendisine darbe yapanlarla birlikte olan, onların ''siyasi ayağı'' ve diğeri de onlara karşı ordusu, milleti ile sokağa çıkarak ülkesinin, millettinin bekası için canhıraş SAVAŞAN Tayyip Erdoğan.

Düşünsenize; ''Devletin başkanıyım ama devlete yapılan darbenin de siyasi ayağı benim.''

Manyak mısınız nesiniz?... Diye bile sorulmaz bunu iddia edene ve bunun peşine takılana.

Tamam o zaman... Maksat uçuk, kaçık, saçma sapan, deli bozması iddiaları ortaya atmak bu kadar kolaysa...

Biri veya birileri çıkar ve...

''İzmir suikastını da Atatürk planlamıştı(!)'' Ve bu sayede siyasi karşıtlrını ortadan kaldırdı geride kalanlara göz dağı verdi... Diye başka bir manyaklığı, deli saçması söylemi iftirayı ortaya atarsa Atatürk karşıtı bir güruh bu manyak iddianın peşine takılacak olsa ne dersiniz?

Olmaz, olamaz mı? Daha dün gözler önünde yaşanan apaçık gerçeği evirip çevirip kendi siyasi dayanağı haline getirmiş olan ve elinde başka hiç bir argümanı olmayıp tüm stratejisini, tüm hayatiyetini yarattığı salt Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı üzerinden forsa etmeye çalışan varken, onlarca yıl öncesinin belgelerine, bilgilerine ve hatıratlardaki gerçeklere rağmen böylesine manyakça, akıl dışı iddiayı ortaya atamaz mı, bal gibi atar, atabilir.

Manyak mı yok, iftiradan beslenen kifayetsiz mi yok, gerçek dışı şeyleri komplo teorisi diye empoze eden mi yok... Sürüsüne bereket.

Varın gidin işinize, gücünüze bakın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor