FETÖ'den geride kalan mala, mülke yerleşen siyaset yapmasın!
TARIK ESKİ >

FETÖ'den geride kalan mala, mülke yerleşen siyaset yapmasın!

Uzun lafın kısası...

Kitabın ortasından konuşalım.

Her kim ki siyasetin o veya bu şekliyle kenarından, ucundan içindeyse ve aktif olsun olmasın siyasete ilişiği varsa...

DİKKAT!

- FETÖ'NÜN GERİDE KALAN MALLARINDAN, İŞ YERLERİNDEN, TESİSLERİNDEN BİRİNDE VEYA BİR KAÇINDA ADI, ÜNVANI GEÇİYORSA... HER NE BİÇİMDE OLURSA OLSUN FÖTÖ'CÜ KILIÇ ARTIKLARININ ZERRESİNDE BU GÜN SİYASETİN İÇİNDEKİ BİR İSİM VEYA ŞİRKET ÜNVANI ANILIR HALDEYSE...

Bilinmelidir ki, o eski/yeni siyasetçi SAMİMİ DEĞİLDİR!
Onun ötesinde, hala varlığı ve devamı bilinen FETÖ denen terör ve casusluk örgütüyle ince/kalın ilintisi vardır veya FETÖ ile iltisaklıdır, kriptodur.

Hiç kimse karnından konuşmasın.

Bu gerçek ve inkar edilemez boyutta ortada olan bir netliktir.

AK Partili, CHP'li, MHP'li veya İYİ Partili oncu buncu fark etmez, mevkisi makamı, ünvanı ne olursa olsun ister Milletvekili veya yakını ister ilçe yöneticisi, ilçe başkanı, il başkanı, il genel meclisi üyesi veya belediye meclisi üyesi... Partiler, kendi teşkilat veya örgüt yapıları içindeki bu türden mensuplarını araştırsınlar, mercek altına alsınlar. Hatta ihrac etsinler, mevki makam görev vermesinler. Devlet bunların yakalarına yapışsın.

Ne yani... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere vatan sever gazetecisi, polisi, askeri, siyasetçisi, bürokratı milletin tamamı ve devletin organları bu FETÖ denen casus ve terör örgütüyle kıyasıya canları pahasına mücadele ederken birileri kalkıp FETÖ'nün artık menkulleri üzerinden şanlarına şöhret, servetlerine servet mi katacaklar. 

Başta AK Parti olmak üzere tüm siyasi partiler bu silkinmeyi, temizliği yapmak zorundalar.

15 Temmuz akşamı bu ülkenin Cunmhurbaşkanı ve ailesi torunu, torbası katledilmekten kıl payı kurtulmuşken aynı zamanda onun genel başkanı olduğu partinin tek bir mensubu dahi bugün görevi  veya ünvanı parti içi konumu ne olursa olsun FETÖ'CÜLERDEN GERİDE KALAN MAL, MÜLK ÜZERİNDE HANGİ NEDEN VEYA SEBEP ORTAYA SÜRERSE SÜRSÜN ADINI, İSMİNİ ASLA VE KATHA ''G   E  Ç  İ  R  T  E  M  E  Z''! ... Bu kadar net olunmalı.

Alan alsın, edinen edinsin. Siyasetin içindeki tek bir isim dahi buna tenezzül etmemeli edene ön verilmemeli.

NOT: Bu türden veya bu yönüyle hiç bir siyasetçi veya siyasetçi yakını yoksa... ''Ben yanılmışım demektir(!)''. Ve sizleri böylesine bir konuda rahatsız edip zamanınızı aldığım için ''özür dilerim(!)''
Bu demek değildir ki, varlığını ispat edemem!... Beş dakikamı alır.


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor