Dili ağzına sığmayan zevzek...
TARIK ESKİ >

Dili ağzına sığmayan zevzek...

Dili ağzına sığmayan, langır lungur bir tip...

Kılıçdaroğlu tarafından, İYİ Parti'ye gönderilen 15 tane ödünç kurbanlık arasında o da vardı. Boynu yana eğik, süklüm püklüm haldeki fotoğrafını hatırlayalım.

Geçen gün Cumhurbaşkanı hakkında sarf ettiği akıl ve ahlak dışı lakırdılarının sonrasında Engin Özkoç bir şeyden yırtmış oldu. 

Bir daha kurbanlık olarak seçilemiyeceği garanti.

Kurbanlığın; sağlıklı, besili olması, gebe olmaması, herhangi bir özrünün olmaması gerekiyor.

Engin Özkoç, besili ve görüntü olarak fiziken oldukça sağlıklı, gebeliği kime, kimlere bilemeyiz ama birilerine/bri yerlere gebeliği olduğı açık. Kurbanlık seçiminin en önemlisi ''herhangi bir özrünün olmaması'' şartı ki, Engin Özkoç'ta tam bu şarttan paçayı kurtarır kurtarabilirse... 

Özkoç'un, Pensilvanya’ya gönüllü (Fetullah’ın daveti üzerine) giden 5 CHP milletvekilinden biri olduğunu bir dönem CHP Milletvekilliği yapmış Barış Yarkadaş'ın haberlerinden öğrenmiştik. Hoş, Yarkadaş bir seri Kılıçdaroğlu haberinden sonra vekil yapılmış ve bu ve benzer haberleri sitesinden silmişti. Aynı Barış Yarkadaş, Milletvekili yapılmadan önce Kılıçdaroğlu'nun, Soros bağlantısını deşifre etmiş ve TESEV'in bilmem kaç numaralı üyesi olduğunu da yayınlamıştı.

Engin Özkoç'u, bu kadar akıl ve ahlak dışı konuşmaya iten, kızdıran, öfkelendiren neden veya nedenler; diye olasılıkları gözden geçirmek gerekir.

17/25 ten 10 gün önce Aykan Erdemir’in rehberliğinde çıktıkları ABD seyahatlerinde, yapılacak yargı darbesi ile kendilerine vaat edilen ''iktidar yolundan'' hendeğe yuvarlandıkları için olabilir mi?

MİT tırlarıyla girdikleri beklenti boşa çıktığı için olabilir mi?

Erdoğan'ın, ''helikopterle'' Malezya'ya kaçacağı iddialarının, deli saçması olduğu gerçeği ile yüzleştikleri için olabilir mi?

Hatta, 15 Temmuz'un fos çıkması bile olabilir...

Yoksa gelinen en son noktada; İdlib üzerinden ağızlarına sığmayan dillerine bir parça bal çalındı ve o umutlarıda mı boşa gittiği için bu kadar akıldan, ahlaktan uzak zevzekçe konuşmaya başladılar?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor