Koalisyonu Kurarsa Esra Erol Kurar . . .

Koalisyonu Kurarsa Esra Erol Kurar . . .

Davutoğlu turlara başladı.

CHP genel Merkezi dün kız evi gibiydi. Haluk Koç ziyareti dört gözle bekliyormuş. Yüzünde güller açıyordu dünkü açıklamasında.

CHP nin ödü patlıyor. Koalisyonun dışında kalma endişesi hat safhada. Başbakanlık umurlarında değil. Nasılsa dönüşümlü başbakanlık üzerine anlaşırız diyorlar.

Kim ne derse desin. Dün CHP nin 2 numaralı ismi açıkça belli oldu. Diplomatik dille verilen mesajı kimlr alıp iyi okudular bilemem ama, Faik Öztrak karşılama esnasında, toplantıda verilen fotoğrafta ve uğurlamadaki duruşu ile CHP nin 2 numaralı ismi olduğunu ele güne gösterdi. Bu da şahsen benim çok hoşuma gitti. Neden gitmesin ki?   Adının önünde Tekirdağ yazan her ünvan beni mutlu kılar. Gerçi 2 yıl önce yazdığım bir yazımda CHP nin gelecekteki genel başkanı Faik Öztrak mı diye sormuştum.

CHP çözümsüzlüğün adresi olmayız lakırdısıyla yaldır yaldır koalisyon masasının bir bacağı olmaya çok hevesli. Sorumluluk bilinci tabi canım. Başka ne beklenti olabilir ki? Dimi ama?

Davutoğlu ve AK Parti kurmaylarının CHP ziyareti resmen kız istemeye giden erkek tarafının verebileceği görüntüleri içeriyordu. Gümüş tepsilerde çikolatalar, kandil simitleri ile kız istendi.

Ama bu iş görücü usulü. Gençler aralarında anlaşmışlar denemedi. Finalde görüşsünler, bir araya gelsinler kısmetse denildi.

Koalisyon kurulacaksa, koalisyonun kurulmasını tek bir isim sağlayabilir.

Bu görevi verecekler Esra Erol’a bak iş nikah masasında nasıl bitecek. Anında işlem tamam. Geçelim yan tarafa, bir şeyler içelim, konuşalım birbirimizle kaynaşalım turlarının ardından bu işi Esra Erol halleder. Kız zaten hazır, damat deseniz ona keza. damadın içkisi yok, kumarı yok, sigarası zaten yok. Kızında eline erkek eli değmedi.

Bu işi zaman geçirmeden Esra Erol’a devretsinler.


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI