Mayıs Zorlu Geçecek. Kitap Basıldı Malikanenin Mahzeninde Bekliyor . . .

Mayıs Zorlu Geçecek. Kitap Basıldı Malikanenin Mahzeninde Bekliyor . . .

Mayıs ayı zorlu geçeceğe benziyor.O meşhur malikanede planlama ve tezgahlar, kumpaslar kurulmuş ve pusuya yatılmış.

İçimizde bizlerden gibi görünen ama asla bizden olmayan, onların kuklaları olmuş olanların da büyük katkıları sayesinde pusuda mayıs ayı bekleniyor.

ABD 100 yıllık planlarını tıkır tıkır yürütmeyi sürdürüyor.

Bir kez daha iddia ediyorum.

Son baharda seçilecek olan ABD nin yeni başkanı Hillary Clinton'dur.

Bu kehanet değil. Çok üstün bir ön görü hiç değil. Okyanusun öbür tarafındaki gelişmelere bakıldığında  gerçek hemen görülebiliyor.

New York'ta bir malikane var. Dünyanın yönetildiği üst dersek yanılmış olmayız.

Bayan Clinton geçtiğimiz ay bu malikanenin konuğu oldu. Kaldı ki, bu malikaneye konuk olmamış ABD başkanına rastlayamazsınız. Bırakın ABD başkanı olmayı, dünyanın bir çok üklesine başkan veya başbakan dahi olamazsınız. Hala hazırda, en az 120 ülkenin başkanları veya başbakanları bu malikaneye konuk olduktan sonra şimdiki yerlerine gelmişlerdir. Öncedende böyleydi, şimdi de böyle.

Kural değişmiyor. New York'ta bulunan bu malikaneden dünya yönetiliyor, Coğrafyalarda politik aktiviteler planlanıp, stratejiler belirlenip uygulayıcılarına dikte ettiriliyor.

Baronların baronu aile bu malikanede yüz yıllarır hüküm sürüyorlar.

Bunların Mayıs ayıyla ne alakası var diyebilirsiniz.

CIA ve derin Amerika dahi işte bu malikanede kurulan tezgahların uygulamacılığını yapıyor. Derin Amerika diyorum. CIA diyorum. 

Bu malikanede yapılan müthiş planlardan bir tanesi hatta en önemlisi mayıs ayı içinde Türkiye'de tezgahlanacak kurgu var. Recep Tayyip Erdoğan'ın güç kaybı üzerine kurgulanmış plan Mayıs ayı sahnelenmeyi bekliyor.

İç siyaset bir tarafa, Türkiye üzerine kurgulanmış plan için avına sinsice yaklaşan yırtıcının takındığı o havada bekliyorlar. Recep Tayyip Erdoğan'ın zerrece güç kaybetmesini, güç zedelenmesini bekliyorlar.

Kitap hazır. Çok kapsamlı ve dikkatli hazırlanmış, haddinden fazla özen gösterilmiş bir kitap basılmış yayınlanmak üzere o meşhur malikanenin mahzeninde bekletiliyor.

Hesapları nedir, planları nedir, tezgahlarının arkasında amaçları nedir?

Gerisini varın siz düşünün. Her zaman derim ya, analitik zekalarımız işte bu durum karşısında en gerekli baş vurabileceğimiz olgumuz.

Okyanusun öbür tarafındaki gelişmeleri takip etmeye devam ediyoruz. Elde edebildiğimiz tüm bilgileri ulaşabildiğimiz her gelişmeyi analiz edip, değerlendirdikten sonra paylaşmaya devam edeceğiz.

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI