İyiye, Güzele ve Özlenene En İyi, En Güzel ve Özlenen İki Örnek, Ahmet Akçay ve Recep Ökten . . .

İyiye, Güzele ve Özlenene En İyi, En Güzel ve Özlenen İki Örnek, Ahmet Akçay ve Recep Ökten . . .

Yarın yayınlanacak olan PARAMETRE de konuklarım AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay ve CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten olacaklar.

Her iki siyasetçi Tekirdağ'da yerel ve merkezi anlamda siyaseten en tepede yer alıyorlar. İkisi de İl Başkanlığı koltuğunda oturuyorlar. Sorumlulukları parti öncelikleri ve partili olmayan vatandaşlar adına  oldukça tabirini aşan noktada.

Rakip iki siyasi parti İl Başkanları, olaylara ve gelişmelere ideolojik açıdan farklı bakmaları ve parti siyaseti gereği farklı söylemleri savunmaları veya farklı bakış açılarını ortaya koymaları normal. Ancak her ikisini yakından tanıyanlarında bildiği gibi, Akçay ve Ökten Tekirdağ söz konusu olduğunda, Tekirdağ'a ve Tekirdağlılara hizmet söz konusu olduğunda siyaset bir tarafa diyebilecek kadar da sağ duyu sahibi.

Armoni Fm ve tekirdagnethaber bir ilki gerçekleştirerek, en azından son yılların en önemli gazetecilik olayını gerçekleştirerek her iki İl Başkanını aynı canlı yayında bir araya getirmeyi başarıyor. 

Akçay ve Ökten Armoni FM de yarın saat 17:00 de gerçekleştirilecek ve aynı zamanda  facebook üzerinden canlı olarak izlenecek programda yine Tekirdağ'ın öncelikli konularınıı masaya yatıracaklar.

Yarın programın ana başlığı TEKİRDAĞ olacak. 

Her iki siyasi partinin Tekirdağ İl Başkanları, ünvanlarında yer aldığı gibi Tekirdağ'ı ve Tekirdağ'a yatırımları, hizmetleri ele alacaklar.

Eleştirilerde olacak, yakınmalar da dile getirilecek. Belki karşılıklı sitemler dahi dile getirilecektir. 

Ne var ki;

Söz konusu Tekirdağ'ın bu günü ve yarını olduğu nokktada siyasi kimlikler bir yana bırakılarak iki Tekirdağlı ve Tekirdağ sevdalıları olarak Ahmet Akçay ve Recep Ökten önemli konulara temas edecekler. her iki ismide tanıyan birisi ve programın yapımcısı olaarak ben bu en son noktadan eminim. 

Akçay ve Ökten yarın saat 17:00 de Armoni FM de örenk bir siyasetçi duruşu ile birlikte, Tekirdağ'ın yarınlaarına vurgu yapacaklar.


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI