Alayına Gider ! !

Alayına Gider ! !

Buralara geldiğim yer gelecek, BUDA GELECEKTEN SESLENİŞ

Aslında bizim için sene 2047, bir grup arkadaş olarak yeni bir uyuşturucu keşfettik ve adeta 2016ya geldik. Nasıl diye sorma uyuşturucu içtim. Ve müteakiben senin gibi yaşamaya başladım.

Vel hasılı kelam bizden hayli geridesiniz. Hepiniz o paylaşım sitelerine hapis, ama protestolardasınız. Aferim izledim hepinizi, Adada ahlaksız yarışlar, Bu akşam en güzel benim, Hayır o koca benim sarkmayın, Aynı evdeyiz ama sevişmiyoruz, Cinayeti polis değil ben çözerim gibi daridi daridi daridilerdesiniz.

“Sokaklarda sistem çarklısının bir dişi, facebookta vatan kurtaran.” “1 Kasımda Hdpye oy veren; Bugün şehitlere ağlayan.” “Okulda sınavdan geçmeye çalışan köle, Evde sınavları takmayan ARTİZ.”  “Cumaları Müslüman; pazarları akşamdan kalma.” “Hafta sonları kral; pazartesileri sendromlu ve bol yağışlı.”

Hadi Başlayalım Siz Hepiniz Ben TEK!

Ama bu benim topum oynatmam sizi. Yazamaz survivorcular. Arkamdan laf yetiştirene laf sokarım facebooktan. Ben bordo bereli gibi vuramam ama 10 parmak yazarım klavyemde yetişemezsiniz ne yazık ki.

Buralara geldiğim yer geçmiş BUDA GEÇMİŞTEN SESLENİŞ

Aslında bizim için sene 1985. Ernesto Hitler, Lenin, Stalin, Bide Saddam; Frankeştayn’ı keşfettik çarpılıp geleceğe geldik. Politika aynı tek farkı sol bezmiş. Çok rahatsınız İdam yada Darbe yerine Bol Teftiş var. He buda son tespitim geleceğinizi boş verip hoş gelip beş gidip boş geçmiş şeyler için kıraathanede kof gençlik.

Yaş 70 Gibi iş bitmiş, Ahlak sukût etmiş. Dünya borcunu Halk orçunu Mark Facebooku keşfetmiş. Hadi mahfoluşunu seyret. Kahroluşun desteklenir elbet.

Ki diyebilirsiniz bana ne büyük çelişki seninkisi Ruşan;

Ama Ruşan ne bi kemal ne bi devlet ne bi hüloğğ ne debi selo

Vee he bu arada O obama, O Saddam, O Laden, O Esad, ve O diğerleri. O kuklalar değildir tarihi değiştiricek. İpi  tutan o para babaları değiştiricek tarihi. Ve olaki yapamadı gideriz hep beraber intiharına….


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yasar okmen     0000-00-00 Çok güzel anlattıniz bende diyorum alayına gider çok beğendim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN ALBAYRAK; 'İTFAİYEMİZ SEFERBER EDİLDİ'
BAŞKAN ALBAYRAK; 'İTFAİYEMİZ SEFERBER EDİLDİ'
Eşkinat'a Aydemir' den Sert Tepki; ‘EDEPSİZLİK, TERBİYESİZLİK AHLAKSIZLIKTIR’
Eşkinat'a Aydemir' den Sert Tepki; ‘EDEPSİZLİK, TERBİYESİZLİK AHLAKSIZLIKTIR’