Benim Çocuğum Neden Otistik? Sormak Yeterli Değil  . . .

Benim Çocuğum Neden Otistik? Sormak Yeterli Değil . . .

Küresel savaşın hayatın her alanında kıyasıya yaşandığını bir çok yazımda konu olarak ele almıştım. Bu küresel savaşın esas nedenini de dünya baronlarının hazinelerinin doldurulmasından başka amaç içermediğini her defasında altını çizerek belirtmiştim.

İşte bunlardan birisi daha. Hatta en belirgini. 

Sağlık...

... Sağlık dediğimizde hormonlu gıdalar ilk akla geleni oluyor. Ancak ilaç sektörü hatta kartelleri hiç düşünülmez.Dünyada ilaç kartelleri öylesine gözleri dönmüş durumdadırlar ki önlerine hiç bir güç geçememekte.

Son olarak; Katolik aleminin tüm değerlerini alt üst ettiler. Doğum kontrol haplarına tümüyle karşı olan Papa istifa ettirilerek yerine doğum kontrolünü serbest bırakacağından emin oldukları yeni Papayı seçtirmek oldu. Gücün kudretin  erişebildiği noktayı varın siz anlayın.

Bunu neden örnek olarak veriyorum?

Küresel bir savaştan söz ediyorsak sürekli terör ve teröristlerden söz ederek içinde bulunduğumuz savaşı tanımlamamız ve anlamamız olanaksız.

Sağlıkta en belirgin ancak kanıtlanmamaış olmasına rağmen gün geçtikçe daha fazla insan tarafından dile getirilen bir diğer konu,

Otizm !

Aileler; Benim çocuğum neden otistik, benim çocuğum otistik mi? sorusunu binlerce kez soruyorlar ve sormaya devam ediyorlar. Araştırabilen, araştırabilme becerisi ve imkanına sınırlı sayıda anne baba var. ya geride kalanlar, onlar kadere rıza göstermek zorundalar mı?

Son zamanlarda otizmle ilgili olarak ortaya atılan bir görüş var ki kanıtlanması adına hiç bir çaba sarfedilmeyen hatta kanıtlanmasınıın  önü kesilmek için çalışılan,

Çocuklara  kızamık, kabakulak ve kızamıkçık için uygulanan, adına karma aşı denilen aşılar ağır metal ve civa içerdiği için çocuklarda otizmi tetiklediği öne sürülmekte.

Bu düşünceye sahip ünlü sinama oyuncusu Roberto De Niro yapımcılığını üstlendiği Vaxxed isimli filmi Tribeca Film Festivalinde oynatmayı başaramadı. Filmin yönetmenliğini yapan isim elinden ünvanı alınan ve çocuklarda karma aşıların otizmi tetiklediğini iddia eden, Dr. Wakefield.

Roberto De Niro 18 yaşındaki otizmli oğlunun karma aşılarının vurulmasının ardından karısı tarafından oğlundaki değişimleri gözlemlemesi ile bu sonuca vardıklarını iddia etmeyi sürdürüyor.

Dünyadaki ilaç kartelleri işte küresel savaşı bu nıktalara kadar eriştiriyorlar. Savaşlar kıtalar arası füzeler, uçaklar, toplar tüfeklerle ve terör eylemleriyle gerçekleşmiyor.

Bebeklerde uygulanan karma aşılar ve diğer aşılar, ilaçlar, şuruplar sayesinde başta kısırlaştırmaya kadar varan kapsamlı bir strateji uygulanıyor. Başta ulusların ve devletlerin nüfuslarına, sağlıklarına hükmederek devam ettirilen  çıkar ve sermaye savaşının tam ortasındayız.

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor