Askere Saldıran Yobaz;  Gerçek Vatan Haini Sensin.

Askere Saldıran Yobaz; Gerçek Vatan Haini Sensin.

Sapla saman ne çabuk karışıyor.

Asker kışlasında. Alarm çalar ve öncelikle hazır kıta veya şok timi dediğimiz birim harekete geçer ve belli olan stratejik noktadaki yerlerini alırlar. Bunun tatbikatı, eğitimi defalarca yapılmıştır. Emir bellidir. Alarmın çalmasının ardından yeni bir emir veya komut beklenmez. Hazır kıtada, şok timinde görevli askerler 24 saat teaakuz halinde beklerler. Botlar ayakta, hücum yelekleri sırtlarda, tüfekler zaten ellerde beklenir. Alarmın ardından herkesin konuşlanacağı yer bellidir. Yapılacak tek şey, alarmı duyarduymaz bir  dakika içinde sorumluluk alanınızdaki yerde siper almanızdır.

Şimdi geçtiğimiz akşam yaşananlara bakalım.

Kışladasınız ve alarm çalıyor. Reolar geliyor. En geç bir kaç dakikada tam techizat orta bahçede toplandılar. getirilen reolara bindirildiler. her biri diğerine soruyordur; Kardeş neler oluyor, nereye gidiyoruz? Bir subay gelmiştir. Tatbikat var ve herkes tatbikat alanlarına gidecek. Emirler bildirilecek. 

Açıklama bu kadar olur.

İçindeki askerlerle birlikte reo belirlenen noktada durur. Askerlere emir verilir.  Sert ses tonuyla Reo in.

Askerler indiler reolardan. Hala daha hiç bir şeyden haberleri yok.

İndikleri yerde konuşlandırılıırlar. Her biri şaşkındır. neyin olduğunun, nasıl bir işin içinde olduklarının farkında değillerdir.

Emir demiri kesmiştir.

Her şey olur biter. Ortalık aydınlanır.

Baştaki şerefsizler, halkın iradesine, demokrasiye kast etmeye yeltenenler, ordu, millet, polisi biribirlerine düşürerek, halkı kırdırmaya azmeden köpeklerin foyaları ortaya çıkmıştır. Birer birer tutuklanmaya başlanmışlardır.

Ortada kalan askerler, mehmetçikler, peygamber ocağının aslanları ortalık yerde kala kalmışlardır. Hala daha hiç bir şeyin farkında değillerdir. karşılarında silahlı polisler veya diğer askeri birlikler halk vaar. 

Bu çocuklar ne yaparlar? Kime güvenecekler? 

İşte olay bundan ibaret. O evlatların sorumlulukları bu kadar.

O ana kuzularına hakaret eden, sopalarla saldıran, kemerlerle girişen şerefsiz oğlu şerefsiz, vatan haini köpek, hırsını egosunu ağzından köpükler saçarak ortalıkta askerlere o evlatlara saldıran vatan haini;

Ulan pis, şerefsiz...

... sen askerlik yapmadın mı, sen aldığın emiri sorguladın mı? Oradaki senin evladın olabilirdi şerefsiz.

Türk askerine kemerlerle girişiyorlar, yerlere yatırmışlar, sopalarla küfür kafir dövüyorlar. Aşşağlık piçler.

Ağızlarından salyalar akıtarak askere saldııranlar belirlenmeli. Haklarında gereken en ağır cezalar istenerek yargılanmalılar.

İktidar bu çapulcuları belirleyemiyorsa acizdir. Binlercesini tespit eden erk mehmetçiğe bu hayasızca saldıranları bulmalı ve cezalandırmalı.

Şerefsiz yobaz, ağzından salyalarını akıtarak ellerini kaldırmış ve yukarda yazdığım gibi senarryoya alet edilmek zorunda kalmış vatan evlatlarına saldırıyor.

herşeyin ardından bu şerefsizler tespit edilmeli, yargıya teslim edilmelidirler.

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI