DİKKAT !!!

DİKKAT !!!

Provokatörler ve kriptolar iş başındalar. Gaflete, dalalete ve rehavete kapılmamak gerekiyor. 

Gün yeni yeni aydınlanmaya başladı.

Esas bundan sonrası çok önemli. 2. dalga terör kapımızda değil, içimizde.Tüm gelişmelere bakıldığında görünen köy ortada. Bu terör şebekesi, bu devletve millet düşmanları bu kalkışmaya dış destekçilerinin onayı ve teşviki, desteği olmadan kalkışamazlardı.

Şimdi görülmesi gereken esas madalyonun diğer ve asıl yüzü var.

Bu tek yönlü basit bir plan değil. 1. dalga, 2. dalga hatta 3 cü dalga olan A, B ve C ayaklı bir girişim bu.

15 i akşamı başlatılan, ordu içindeki hainlerin inandırıldığı ve uygulatıldığı plandı. Hainler planın o kısmında varardı. Görevlerini başarıyla yerine getirdiler. Başarıyla evet yanlış anlamadınız. başarılıydılar çünkü büyük planın ilk ayağını üst aklın planladığı biçimde gerçekleştirdiler. Görev tamam.

Hainler planda dahil oldukları kısmı tamamladılar. Şimdi planın diğer ve esas safhasına gelindi.

Ajan provokatörler ve kriptolar sahaya inmeye başaldılar veya başlamak üzereler. Halkın arasına, STK lara, sivil kuruluşlara sızacak, sızan bu tiplerin misyonu, halkı galyana sürüklemek, mezhepsel ayrılıkları körüklemek, paralelci olarak bilinenlerin iş yerlerine, evlerine saldırılar tacizler düzenletmek, toplum içerisinde karşılıklı siyasi görüşleri kaşıyarak, sol görüşlü vatandaşları dinsiz, darbeci, zındık, hain, duyarsız gibi saçma sapan suçlamalarla hedef göstererek halka nifak sokmaya yeltenecekler.

Planın esas ve 2. aşaması bu.

Çok ama çok dikkatli olmalıyız. Son bir kaç gün içinde peydahlanan herkesten şüphelenmeli o kişilere karşı dikkatli ve duyarlı olmalıyız. Son bir kaç gündduyarlılıktır.ür etrafımızda, çevremizde yeni yeni gördüğümüz simalara, onların konuşmalarına dikkat etmek gerkli. Şüpheci, paranoyak olalım manasında algılanmasın ama bu bir gerçek ve provokatörlere karşı alınması gereken bir önlem.

Bu kapsamdaki plan hiç bir zaman tek alternatifli ve tek hamleli planlanmaz ve yarım bırakılmaz.

Planlanır, tasarlanır ve uygulanır. Bunu, bu değişmez kuralı stratejislet ve orduda aktif eylem görevi yapmış olanlar çok iyi bilirler.

15 Temmuz akşamı harekete geçirilen gafiller senaryodaki esas oğlanlar değillerdi. İnandırılmış, vatan haini olarak yıllarca hazırlanmış kripto teröristler, uyuyan hücrelerdi. 

Şimdi sahaya sürülenler ise profesyoneller. Bu işler için, toplumsal olayların körüklenmesi için eğitilmiş saha ajanları.

Dile kolay, öyle bir ülkede yaşıyoruz ki, filmlerde izlediğimiz o casusluk senaryoları bizim omuzumuz üzerinde çevriliyor. Çıkın İstiklal Caddesine ve tünele doğru bakın. Binlerce kişi, insan güruhu göreceksiniz. İnanın ki o güruhta her üç kişiye bir yabancı ülke ajanı düşüyor. Elden ne gelir? Böyle bir coğrafyada yaşayan bizler bu gerçeği kabul ederek, tedbirli yaşamak zorundayız. Böyle mi olmalı? Bunu tartışmak anlamsız. Çünkü gerçek bu ve bu böyle.

Şimdi olan ve olacak olan ne, ne yapılmalı veya neler oluyor?

Yurt dışı destekli bu saldırı planının 1. evresi tamamlandı. Üst akıl planının 2. ayağını uygulamaya koymak için havayı kokluyor. Türk halkını sınıyor. Türk halkının duyarlılıklarını tahlil ediyor. Bize yani Türk halkının reflekslerine göre ya vaz geçecek ya da planını sokaklarda uygulamaya devam ettirecek.

Her ne olursa olsun, hangi siyasi  görüşe, inanca sahip olursak olalım, mezhebimiz dinimiz ne olursa olsun hangi etnik kökenden gelirsek gelelim her birimiz çok dikkatli ve uyanık, sağ duyulu, hassas, duyarlı olmamızın en çok gerektiği günleri yaşıyoruz. Sağcı, solcu, liberal, dinci, laik, milliyetçi, alevi, sünni, şafi, kürt, laz, roman, zengin, fakir, memur, çiftçi, esnaf, doktor, şöför toplum olarak bir ve dik durmuş göstermek zorundayız.

İÇ VE DIŞ MİHRAKLI, İÇ VE DIŞ DÜŞMANLARIN PLANI BİZİM DURUŞUMUZA GÖRE ŞEKİL ALACAK. 

Hamasi gelmesin;

YA İSTİKLAL YA ÖLÜM.

Gün gerçektende o gün. Hal gerçekten bu derce ciddi.

Nedenini, nasılını, neden böyle oldusunu, sorumlusunu sonra kendi içimizde tartışırız. Öncelik Türk halkının bu gününe ve yarınına yönelik planlanan tüm tezgahları bertaraf etmenin, Kurtuluş savaşı ruhu ile aynı o günlerdeki gibi, planları planlayanların başlarına geçirme zamanı.

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor