Tekirdağ'da Garip işler Oluyor. İtibar Suikastçıları Devredeler.

Tekirdağ'da Garip işler Oluyor. İtibar Suikastçıları Devredeler.

Tekirdağ'da pis işler tezgahlanıp uygulamaya konulmaya başlandı.

 

FETÖ/PDY çetesine yönelik başlatılan ülke genelindeki operasyonlar devam ederken, Tekirdağ'da bağzı aklı evellerin devletin bu refleksinden faydalanmanın peşinde olduklarını hayret ve aslında çoğunlukla acıyarak izlemeye başladım.

 

Kelimenin tam manasıyla; İTİBAR SUİKASTLERİ planlamanın ve bunu kamuoyuna servis etmenin peşindeki bir kaç kişi var

 

Bu birileri, 15 Temmuz akşamından bu yana, geçmişe yönelik kimlerle ne hesapları varsa, yarım kalmış veya tamamlanmış dahi olsa hedeflerine bu kişileri yerleştirerek seri suikast girişiminde bulunuyorlar.

 

Bunun adı itibarsızlaştırmadır, bunun adı hakarettir, bunun adı insafsızlıktır, bunun adı ispiyonculuktur, bunun adı müzevirciliktir, bunun adı daha başka bir sürü şeydir.

 

Fırsat bu fırsat, kminle hangi kurumun başıyla eski, yeni ne hesabım varsa bu ara o hesabı göreyim fırsatını değerlendirmek, hoş değil. 

 

Akılcı da değil.

 

Devlet tavşanı kağnı arabasıyla yakalar. her zaman 18 yaşındadır ve hiç yaşlanmaz. Devlet herkesi, herşeyi duyar, öğrenir ve bilir. Gereği geldiğinde de işlemi yapar.

 

Bu ortamda dahi Türk devleti tüm dinamikleri ile iş başında. Hiç kimsenin şüphesi olmasın.

 

Tekirdağ'da bir kaç kişi çıkmış,

 

Gelişi güzel, hedef gözetmeksizin İTİBAR SUİKASTLERİNE girişmişler.

 

O FETÖ cü bu FETÖ cü, orası FETÖ karargahı, falanca kurum FETÖ cü ile dolu gibilerinden yaylım ateşine başladıklarını izliyorum.

 

Tekirdağ bunları kaldırmaz. Tekirdağ bir başka yerdir. 

 

Tekirdağ bir yana,

 

Türk yargısının eski atıl yapısından sıyrılalı çok oldu. isnat, yakıştırma, töhömmet altında bırakmak, topluma hele ki bu dönemde insanları farklı lanse etmek ...

 

... bu dönemin en kolayı gibi görünebilir, ne var ki hedefteki kişilerinde hakları var. Onlarda kolay teslim olmazlar. maruz bırakılmak istenilen o duruma sessiz kalmazlar. Ama öyle, ama böyle bir biçimde hesap görülür. Adaletin terazisinin kefeleri her tonajdaki ağırlığa göre ayarlanmıştır. 

 

İnsan avcılarına, itibar suikastçilerine dikkat.

 

Bu tipleri gördüğünüz yerde uyarın.

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
Hasan Soner Kırkuşu     0000-00-00 Emniyet bunları iyi değerlendirdiği müddetçe sıkıntı olmaz. Yalnız şu bir ihtimaldir... Bazı gizli fetöcüler bu durumu kullanmakadır. Mesnetsiz iddialarda bulunup, kuruların yanında yaşların da yanmasını, milletin içinde hak ve adalet duygularının tamamen karşılıksız kalmasını sağlayıp tekrar devletin içinde yeni bir kalkışma zemini hazırlamaktır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI