Tekirdağ'da Kimler FETÖ/PDY Üyesi ve Vatan Haini?

Tekirdağ'da Kimler FETÖ/PDY Üyesi ve Vatan Haini?

Tekirdağ'da  FETÖ/PDY ile rabıtası olanlar, yıllardır Fettullah'ın değirmenine su taşıyanlar ve o çerçevede semirenler kimler? Sapla saman karıştıırılmadan bu vatana ihanet sarmalında yer almış aktör olmuş kimler var?

 

Vatan hainleri, vatanın ve milletin bütünlüğüne kast edenlerle birlikte hala daha aynı temiz havayı solumak istemeyen binlerce kişi bu sorunun cevabını bekliyor.

 

Şehir efsaneleri, dedikodular, karalamalar ve bazılarının yaptığı gibi itibar suikastçıları türemeye başladı. Nereye gitseniz sohbetin konusu farklı değil; 

 

İtibar suikastçıları gez, göz, arpacık demeden gelişi güzel ateş etmeye başladılar. Dün bu konuda yazmıştım. Eski, yeni yarım kalmış veya kapansa da kalan tortularının üzerinden saldırmalar başladı. Her geçen gün artarak bu işin cılkı çıkacak.

 

Büyükşehirlerde kim kime tum tuma, taşrada öyle mi, Tekirdağ avuç içi kadar. Sahilde uydurulan aradan 1 saat geçmeden çarşıda yüzlerce kişiye ulaşmış oluyor. 

 

Kısacası, devlet elini çabuk tutmalı ve Tekirdağ'da FETÖ/PDY tortularını kazımalı.

 

Kamuda yer alanlara yönelik operasyonlar daha uzun bir süre devam edecek. Ardı arkası gelecek. 

 

Tekirdağ'da özel sektör ve diğer ticari faliyetlerde yer alan FETÖ/PDY içinde yer almış, vatan hainlleriile onların hıyanetleerine ortak oldukları tespit edilmiş olanlara yönelik opeasyonlar geciktirilmemeli.

 

Dostluklar, arkadaşlıklar zedelenmeye, iş ailelere kadar sıçramaya gitmeden, insan avı başlatımadan devlet gereği için elini çabuk tutmalı. Nasılsa olacak. Nasılsa kaçarı yok bu operasyon gerçekleştirilecek.

 

İlk ayağı basın üzerinden başlatıldı.

 

Tekirdağ ve Trakya'da yayınlanan gazetelerden ve radyo kanallarından başlatılan bir çalışma söz konusu ve yayınları durdurulanlar var. 

 

İş dünyasına yönelik operasyon için gün sayıldığı yönünde sızan haberlere bakıldığında, 17 Temmuz tarihli haberlerde, iş adamlarına yönelik operasyon hazırlıklarının sürpriz olmayacağından söz etmiştik.

 

İş ve siyaset ayağına yönelik esaslı çalışma, operasyon hazırlığının başlatılmasının an meselesi olduğunu bilmeyen yok. 

 

Tekirdağ'da demokrasi nöbeti tutan binlerce kişi, belkide aramızda yüzlerce kripto FETÖ/PDY üyesi var. tedirginliğinden kurtulmak istiyorlar. Haksız da değiller. Demokrasi nöbetinde olanların aralarında yüzlerce kripto FETÖ/PDY üyesi kol geziyor.

 

Kısacası, Tekirdağ'da  halk arasında bu tür haklı bir tedirginlik söz konusu. Bu tedirginliğin boyutları farklı noktalara varmadan gereken bir an önce yapılmalı ve yerine getirilmelidir.

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor