SİZİ GİDİ KOLPAÇİNOLAR SİZİİİ . . .

SİZİ GİDİ KOLPAÇİNOLAR SİZİİİ . . .

Herşey o kadar açık ve gözler önünde yaşanıyordu ki, bu gün gelinen noktada hiç kimse;

Bu kadarını beklemiyorduk. Bu kadar olabileceğini tahmin etmiyorduk. Göremedik, fark edemedik gibi saçma sapan af gerekçelerinin ardına sığınamaz.

15 Temmuz sokaklara fırlayan bu Türk Halkı bu saçmalıkları yutmaz. O devir çok gerilerde kaldı.

Siyasetçisinden, yazar çizerine, askerinden, devlet kademelerinin en üst noktasındaki isimlerine dek, hiç kimse hiç bir gerekçenin ardına sığınamaz. 

27. Kasım. 2013 tarihli SABAH gazetesinde o anlı şanlı gazetecinin feto ya övgü makalesi dahil daha kimler kimler var ki, bu gün ellerinde savaş baltaları insan avına çıkmışlar.

Ülke geneli böyle de yerel, taşra ne alemde.

Her yer bunlların işgalleri ve iş birlikçileriyle kaynıyordu. 2004 yılı baharından bu yana bu terörist yapıyla tek başına mücadele eden birisi olarak bunları kaleme alııyorum. delilleri, ispatları ve şahitleriyle ortada olan bir mücadeleyi bu yapıyla sürdürmüş birisiyim. İster inanın, ister inanmayın. FETÖ/PDY ile tek başıma olan o muharebeyi kazandım. Olay çok detaylı ve buradan isimler vermem gerektiği için detaylı aktaramıyorum. Zaten hiç te gereği yok. Ama, bunların yereldeki ve İstanbul, istanbul emniyeti ve yargıdaki imamlarına şahsen külahlarını ters giydirdim.

O gün, bu gündür bunlarla aramızdaki o buz gibi iklim süregelirken, yazılarımın bağzılarında bunlara atfen çok satırlar yer almıştır. 

15 Temmuz öncesinde de bunlarla hasımdık. Daha 2004 ten bu yana bunlarla zıtlaşıyoruz. Beni neden, nasıl mı herkesi yaptıkları gibi ''hammmm'' yapamadılar? 

Kendi bünyelerine, yapılarına beni dahil etme planları daha 1996 Ekim ayına uzanır. maltepe'de ki yurt binasında beni o dönemin en üst düzey imamı olan bir isimle bir araya getirdiler. Samanyolu Tv de programa çıktık.

Sıkı durun!

Bir gün yine bu yapının içinde bulunan, onalrın dilinde '' hucufendi'' nin prensi olan ve benimde çok yakından tanıdığım bir isim devreye girerek, İstanbul'da, karşı taraftaki bir semtte, onlara ait bir yerde FETO ile 10 dakika görüştürüldüm. Bu görüşme talebi o eski tanıdığım aracılığı sayesinde FETO dan gelmişti.

10 dakikada ''hucufendi'' kah konuştu, kah etrafa alık alık bakındı, kah beni bana anlattı, iş güç meselelerine dokundu.benden kendisine övgülerle söz eden ortak tanıdıklarımıızın benim hakkımda söz ettiklerini bana aktardı. vatan millet dedi. benimle ilgili bilgileri sağlam kaynaklardan almış olacak ki, bana en sağlam damardan dokunuşları ihmal etmedi. ''Milliyetçilik'' ikide bir dokunduğu temel nokta oluyordu.

10 dakika böyle geçti. Bu süre içinde ya 3 ya da 5 kere göz göze geldik. Eli ayağı durmuyordu ki, sürekli kıpır kıpır, hiper aktif orta yaşı geçkin bir adam var karşımda. He bir de hatrımda kalan şey, sürekli geğirir gibi bir hal takınıyordu. Mide kaynaması çekiyor gibiydi.

Görüşme tamamlandığında, yerinden hafifçe doğrularak elimi sıktı. Sıkmayla, okşama arası bişey. Belkide elini öpmemi bekledi. Tamda tookalaşma da sayılmaz. ben elimi uzatmasam onun uzatacağını hiç zannetmiyorum.

İçeride ''Hocufendi'' ve ben varız. Başka kimse yok. Beni oraya götüren kişi ve orada bizi karşılayanlar dışarıda kapının hemen önündeler. 

Çıktım odadan.

Dışarıdaki herkes bana...

... TARIK ABİMİZ demeye başladılar. Benden yaşça nereden baksanız 10 yaş büyükler ya ; Tarık Bey arada da Tarık Ağabey diye hitap ediyorlar.

Tekirdağ'a döndükten sonra geçen ilk bir ay, bu beni '' Hocufendiye'' götüren dostumun gelme gitmeleriyle sürdü.  Baktım sonunda bunlardan kurtuluş yok, başka bir yyöntemle bunlardan yakamı sıyırmayı başardım. başardım başarmasına da,

nereden nereye yollarımız 2004 yazı sonunda tekrar kesişti.  Bu sefer bana hınçları, kinleri, gücenmişlikleri vardı. Rövanş almayı kafalarına koymuşlar. 

''Hocufendilerini'' teptik, ardından bana yaptıkları  üstü kapalı saadet teklifleriyle birlikte, göz boyamacılıklarını geri çevirdik ya, esas içerledikleri, ''Hocufendi'' beni çzel kabul etmiş olmasına rağmen benim bunu hiçe saymam mış. Yıllar sonra yine onlardan gelen bir itiraf.

Gel zaman, git zaman bunlarla 2004 yılı mücadeleyle geçti. neleri var neleri yoksa kafalarına tersten geçirdim. 

Nasıl mı?

Beni tanıyanlar bu söylediğim yöntemin ne olduğunu iyi bilirler ...

... MANUAL hallettik aramızdaki anlaşmazlıkları.

Yargı ve emniyet ile sermaye ve yerel, genel iş birlikçileri tümü bir arada çullandılarsa da  işe yaramadı.

Bunlar çok ama çok korkaklar. Gölgelerinden korkuyorlar. Akıllarını para almış. 

aslında tepeden tırnağa kadar, her biri tek başlarına olduğu gibi, bir araya geldikllerinde de ...

... KOLPAÇİNOLAR.

Buradan gelmek istediğim nokta şu,

ben bunların yereldeki sinsi, hain, acımasız, bencil, şerefsiz yapılarının ve bağlantılarının her birisi ile ta ki 1996 dan bu yana muharebe halindeyim. 

Hiç kimse karşıma geçip ahkam kesmesin. Bunların nemalandırdıkları isimleri de biliyoruz. Zamanında bilerek, bunlardan haberdar olarak bunların değirmeninde un öğütenler şimdi Tekirdağ'da FETÖ cü avına çıkmışlar. 

Siz FETÖ cülerden daha kolpaçinolarsınız.

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI