Deprem Yaratırlar, Fay Hatlarını Tetiklerler. Bunlarda Plan Bitmez (!)

Deprem Yaratırlar, Fay Hatlarını Tetiklerler. Bunlarda Plan Bitmez (!)

Bunun adı tam olarak ÇAKALLARLA VALS.

Bayrağında 50 yıldızı olan ABD uzayda haberleşme adı altında 35 bin casus uydu dolaştırıyor. Yanlış yazmadım ve yanlış okumuyorsunuz. ABD nin uzayda 35 bin casus uydusu var. Tüm dünyayı bunlar sayesinde adım adım izliyorlar. Herkesin kafasındaki saç sayısını bu 35 bin uydu sayesinde biliyorlar.

15 Temmuz gecesi darbe girişiminin üssü Akıncılar'mıydı (!) yoksa İncirlik mi ?

Çok gizli bilgidir. 

O gece bir Türk subayı İncirlik Üssünün tüm enerjisini kesmemiş olsaydı ve orada darbe girişimini organize eden ABD li subayların diğer 3 üst düzey ABD subayı arasındaki iletişimi sonlandırmamış olsaydı sonuç çok farklı olacaktı. Bu ABD li subayların biri de Marmaris'ten getirilecek Erdoğan'ı bekleyen isimdi. 

CIA şimdi fellik fellik bu kahraman Türk subayını aramakla meşgul. 

15 Temmuz' un gerisinde ve sırasında bilinmeyen, açıklanamayan ama günü geldiğinde açıklandığında dudak uçuklatacak o kadar  çok şey var ki, ardı ardına rekorlar kıracak senaryolara konu olacak düzeydeki gelişmeler günü geldiğinde mutlaka gün yüzüne çıkacak.

 o gece Moskova'da olan ABD dışişleri bakanı Kerry rastlantı sonucu Moskova'da değildi sanırım.

Ya Marmaris'te hazır bekleyen CIA özel timlerinin orada ne işleri vardı?

16 Temmuz'dan itibaren güney sınırımızda oluşturulan paralı asker ordusuna ne demeli, bu ordu kim tarafından kime karşı hazırlanıyor? ...

... daha can alıcı bir çok soru var.

ÇAKALLARLA VALS dedik.

Bu çakallar, pantalonunu bağlayamayan, vücudunun belden aşağısı dizlerine kadar sürekli kaşınma hastalığından dolayı yara bere içindeki şizofreni çok sevdikleri için onu Türkiye'nin başına kondurarak ödüllendirme maksatlı bu işlere kalkıştırmış olamazlar değil mi.

Bu çakalların B, C, hatta kendileri ve iş birlikçi maşaları gibi '' Ğ '' planları mevcut.

FETOŞ ABD tarafından tek başına verilse ne olacak ki. Geberip gitse ölüsü ortada kalır. Mezar yeri bulunamaz. Zaten ABD FETOŞu vermek işine gelmediğinde ani bir tansiyon yükselmesi ile bir kaç gün komaya sokar ardından da fişini çeker. 

Mesele FETOŞ un verilmesi değil. ABD elindeki eksiksiz, FETOŞ un bile tam bilemediği FETÖ/ PDY içindeki tam listeyi teslim etsin. Şizofren, akıl hastası, uyuz bi bunağı kim ne yapsın. Gelir yargılanır kalan bir kaç günlük ömrünü tamamlayıp geberir gider. CIA elindeki tam listeyi vermediği sürece bu operasyonun sonu gelmez. Uyuyan, kripto FETÖ/PDY nerede bunların tümü? Yurt dışındakiler belli. Ellerinde bayraklarla demokrasi nöbeti tutan onlarcasını Tekirdağ'da dahi gözlerimizle biz görebiliyorsak gerisi neredeler? Bu liste CIA elinde eksiksiz olarak mevcut. Fettullah dahi bu listenin tam ve eksiksiz halinden haberdar değil. Olamazda zaten.

Geçtiğimiz gün yazımda, Kasım ayı çok önemli diye belirtmiştim. Umarım ki, diliyorum ki yanılıyorumdur. Ön görülerimde ve edindiğim bazı bilgi çıkarımlarımda yanılıyorumdur.  KEŞKE (!)

Durum o kadar ciddi ki (!)

Bunların hedefe koydukları tek isim var.

Recep Tayyip Erdoğan. Gerisi boş. 15 Temmuz'da girişilen o hain saldırı amacına ulaşmış olsaydı kanımca kabinede Berat Albayrak ve bir kaç isim haricinde hiç bir değişkilik dahi yapmazlardı. Erdoğan'a karşı o kadar kilitlenmişler. Tek hedef Erdoğan...

... Çiğli'de bekleyen ABD li subay o gece; KARGO ALINDI. haberini bekliyordu. Ama hesaba katamadıkları İncirlik'teki o meçhul Türk subayı ve Erdoğan'ın cep telefonuydu. 

Bakın bunlar, bu ÇAKALLAR ...

... hedeflerine ulaşabilme adına bir kişi için dahi on binlerce kişiyi gözden çıkartabilirler.

Ne mi yapabilirler?

Öylesine çılgınlar ki, akla hayale gelmeyecek yöntemlere dahi baş vurabilirler. 

Çok uç bir şey, hadi canım denebilecek bir şey, komplo teorisininde ötesinde bir şey...

... DEPREM YARATABİLİRLER (!)

Şaka değil, komplo teorisi hiç değil. Toplumsal huzursuzluk kaos ortamı yaratarak toplumun kendi derdine düşmesi ile büyük bir saha yaratabilmek için DEPREM DAHİ YARATABİLİRLER (!) fay hatlarını tetikleyebilirler (!) en azından deneyebilirler.

ÇAKALLARLA VALS bunun adı. Güzel olsun diye, gizemli olsun diye en başında yazıya bu isimle başladığımı mı sanmıştırnız.

Panik havasına gerek yok. Paranoyaya da hiç gerek yok.

Bilinçli olmak, hafife almamak, hazırlıklı ve temkinli olmak ve en önemlisi...

... toplum olarak beyinlerimizdeki göz hastalıklarını tedavi etttirmek yeterli.

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI