17-25 Aralık Vatan Hainleri İçin Çıkartılmış Genel Af Tarihi mi? Günah Çıkartma Ayini Ne Zaman Son Bulacak?

17-25 Aralık Vatan Hainleri İçin Çıkartılmış Genel Af Tarihi mi? Günah Çıkartma Ayini Ne Zaman Son Bulacak?

Tehdit üzerine tehdit(!) hala daha bir şeylerden, bir yerlerden umutlarını yitirmemişler.

Kripto FETÖ cülerin tehditleri, aba altından sopa göstermeye çalışmalarının ardı arkası kesilmiyor. Bu hengamede kendi utançlarıyla yüzleşmek yerine bizi tehdit etmeye, bize ayar çekmeye yeltenmeye devam ediyorlar.

17-25 Aralıktan bu yana değil, 2003,2004 ten bu yana sizinle savaşıyoruz. Öncesinde sizinle kanka değildik ki, size sonradan ihanet edenlerden, sizinle birlikte yürüyüp sizin değirmeninizin suyundan mı faydalandık ki, 17-25 Aralık öncesi, sonrası diye bir zaman mefrumumuz yok ki. Siz neyin kafasındasınız?

Hodri meydan(!)

En başından bu yana ısrarla tekrar etmeyi sürdürüyorum...

... Kripto FETÖ üyeleri ele geçirilmeden, bilinenlerin dışında kendilerini hala gizlemeyi başaranlar tespit edilip haklarındaki yasal işlemler yapılmadan bataklık kurumaz. Hatta, kendilerini gizlemeyi başaranlar değil, zamanında bunlarla iş tutmuş siyasetçiler veya iş adamları meşhur 17-25 Aralık tarihinin ardına sığınmaya yeltenenler birer birer hasap vermeden bataklığın kuruyabileceğini zanneden bir kişinin dahi varlığına inanmam.

Bana göre 17-25 Aralık diye bir tarih yok. Resmi Gazete'de yayınlanmış böyle bir '' af '' kanunu hatırlamıyorum.

Nereden çıktı bu tarih? Bu resmen '' af çıkartmaktır''. Af çıkartmanın ötesinde bu iş döndü dolaştı '' günah çıkartmaya'' dönüştürüldü. Her türlü herzeyi bunlarla yemiş olanlar, her işi birlikte yapmış hatta aralarında ayda bir Pensilvanya'da bunak Fettullah'ı ziyaret edip el etek öperek geri dönenler var. Kimler mi? Bakın, görün. Son 10 veya son 5 yılda birden bire mal mülk sahibi olanlara bakın. Daha düne kadar yolda yürümeyi beceremeezken altlarına, hanımlarının altına, çocuklarının altına son model arabaları çekenlere bakın. Birden bire mazalar zincirlerinin sahipleri olanlara bakın. İsim mi istiyorsunuz? Ne gereği var? Horoz resmi yapıp altına da HOROZ mu yazmak gerekiiyor?

Siyasetin içindekiler mi kimler?

İşte kripto diye üstüne basa basa belirttiklerim onlar(!)...

... Yargıçlar, savcılar, askerler öğretim üyeleri,  öğretmenler,polisler, iş adamları, memur ve bürokratlar teker teker tespit edilenler veya zaten önceden tespit edilmiş olanlar hesap veriyorlar vermeyede devam edecekler.  Siyaset ayağına ne zaman gelinecek? Esas hengame orada kopacak. Siyasetçiler ve siyasetçilerin yakınlarına el atıldığında büyük çıngar çıkacak. Cumhurbaşkanı'nın bu konudaki talimatı kesin. Kendi aile bireylerine dahi uyarıları var. Sakın ola ki bu yapıda yer almış olanların kefaletlerine veya aman dilemelerine kanıp, inanıp şefaat dilemelerine meydan vermeyin. Canına ve Başkanı olduğu Cumhura kast edenlere merhamet göstermesi tabidir ki beklenemez. Canına kastedilmesine rağmen, Cumhurbaşkanı bu konudaki kararlılığını şahsı üzerinden değil, Türkiye ve Türk halkı üzerinden sürdürüyor. En doğrusunu, yapılması gerekeni yerine getiriyor. İntikam hırsı ile değil milli şuur üzerinden sorumluluklarının bütünüyle karar veriyor. 

Ancak (!)

 Bakanlar Kurulu tarafından Meclise taşınmamış, mecliste görüşülmemiş ve Cumhurbaşkanı tarafından onaylanarak Resmi Gazete'de yayınlanmamış olan '' 17-25 Aralık affı'' kimi, kimleri bağlarsa bağlasın. Benim ülkeme ihanet edenlerin ne zaman bu ihaneti gerçekleştirdikleri ve sonrasında sarhoştum aydım, ben bu işten caydım biçimindeki hiç bir yaklaşımı kabul etmem mümkün olmadığı gibi, bunun ardına sığınanlarıda samimi bulmam imkansız. Hainliğin tarihi, önü öncesi, ardı arkası olmaz. Ortada bir hainlik varsa yasalar hükmünce gereği yapıllır. Suçla, kabahati birbirinden ayırma gereği mutlaka olmalıdır. Suç başka bir şey kabahat başka birşeydir. Hainlik kabahat değildir. Taammüden yapılan bir eylemdir. Yani, planlı ve hesap edilerek uygulanır. O nedenle, Ülkeme ihanet edenlerle işbirliği içinde olmak taammüden gerçekleştirilmiş bir iştir. Bu işin ''pardonu''(!) olmaz.

Kısacası ben umudumu yitirmiş değilim. Belki en kısa zamanda değil ama, ilk fırsatta Cumhurbaşkanı ve Türk Devleti; Birilerince ortaya atılmış olan, uyduruk af tarihini falan umursamayacak ve gerekeni yerine getireceklerdir. 17-25 Aralık sonrası günah çıkartma ayininin işe yaramadığını Türk halkına göstereceklerdir(!)

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI