Ekrem Eşkinat ve Yakınlarının Yeni Oyuncağı... Radyo MUSMUTLU Yakında Yayındaymış.

Ekrem Eşkinat ve Yakınlarının Yeni Oyuncağı... Radyo MUSMUTLU Yakında Yayındaymış.

Ekrem Eşkinat radyo kurmuş. 

Süleymanpaşa Belediyesi internet üzerinden yayın yapacak radyosunu hayata geçirecekmiş.

Her kuşu yiyen Süleymanpaşa Belediyesinde sıra leylek yemeye gelmiş.

Eşkinat, başına MUTLU eklediği her işe el atmaya devam ediyor.  Çorbacıların karşısına çorba çeşmeleri, çay bahçelerinin karşısına çay bahçesi,lunaparkın karşısına oyun trenleri derken sıra gelmiş radyo kurmaya., radyonun fikri de kesin bizim arka sokağımızdaki belediye binasında otururken aklına gelmiştir.

Mutlu raddyonun başına meclis üyesi Edibe Akçakaya getirilmiş. Belediye basın müdürlüğünün başındaki, kendisi gibi eski radyocu olan Cihat Akçakaya ile birlikte mutlu radyoyu el ele iki kuzen musmutlu yöneteceklerdir.Ekrem Eşkinat ise iki yakınına radyo hediye etmenin dayanılmaz mutluluğunu kesin dorukta yaşayacaktır. 

Vefaat ilanlarını mutlu radyoda öğrenmeye hazırmıyız?

Her sabah  herkes belirlenecek saatte mutlu radyoya kulak kesilecek. Acaba bu gün aramızdan ayrılan eş dost varmı? Gerçi  son zamanlarda vafaat ilanları Müftülükçe yapılıyor.

İnternet üzerinden yayın yapacak olan muutlu radyonun ggenel yayın müdürü ve program direktörü...

... vatandaşla röportajlarında yer alacağı programlarıda planlıyorlarmı? Sansür, makaslama olmadan ham haliyle yayınlayabilecekler mi? Eşle dostla yapılmış röpler olmayacak. Partili partisiz ayırmakta yok.

Göreve geldiklerinde basın kuruluşlarını ziyaret  eden Eşkinat ve basın müdürü eski radyocu Cihat Akçakaya ziyaret ettikleri gazetelere sembolik olarak birer küçük radyo hediye etmişlerdi. Eşkinat, Akçakaya ikilisi ziyaretlerinde gazetecilere radyo hediye ederlerken ne akla hizmetse yayın yapan radyolara ziyareti atlamışlardı.Bu ikili şmdi radyo kuruyorlarmış(!)

Nerede incik boncuk işler hep Süleymanpaşa Belediyesinde.

Şehrin ara sokaklarını neler götürüyor farkındamısınız? İşi gücü bıraktınız nelerle uğraşıyorsunuz.

Bu şehrin öncelikli meselesi radyo değil mi? Evinden adım atar atmaz ya çamura ya toza toprağa bulanan insanlar sizin mutlu radyonuz sayesinde eğlenceye gark olacak.

Şaka değil. 

Radyo mutlunun genel yayın yönetmeni, vatandaş şiikayetlerini, yakınmalarını, taleplerini, beklentilerini dile getiren programları sakın ihmal etmeyin. Sansürsüz makaslamadan...

yayın akışınızı ve program ordinonuzu paylaşmıışsınız, programcılar belediye personelinden oluşturulacakmış.Siz adama göre iş mi yoksa işe göre adam mı istihdam ettiriyorsunuz? Mevcut personel radyoya kaydırılacaksa onlardan boşalan yerlere görevlere kimler alınacak, kaydırılacak? Gerçi bana ne, bize ne...minareyi çalanda siz kılııfı hazırlayanda.

Herşey bir yana, siz bu incik boncuk işlerden kafa kaldırıp şehrin gerçeklerine bakmaya niyetli değilsiniz.Bu sadece benim düşüncem değil. CHP liler başta olmak üzere hatta meclis üyesi CHP liler dahil genelin düşüncesi.

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor