Tekirdağlı,Kendisine Bir Adım Yaklaşana Bin Adım Yaklaşır.( yaklaşanın niyetine göre ! )

Tekirdağlı,Kendisine Bir Adım Yaklaşana Bin Adım Yaklaşır.( yaklaşanın niyetine göre ! )

Bu gün yerel yazalım istedik.

Tekirdağ'da marketler zinciri olan bir aile var.

KIZILIRMAKLI(!)

CEM HİPERMARKETLERİ diye geçer.

Bu marketler zinciri bu günlerde Tekirdağsporun iaşesinin büyük bir bölümünü neredeyse maliyetine fiyatlarla, belkide sıfır karla karşılamaya devam ediyor. En azından ticari jargonla '' teneşire vade '' biçiminden hesap görerek opsiyonu açık biçimde katkı sunmaya devam ediyor.

Tekirdağ'da bu sorumluluğu gösteren belkide iki isimden, kişiden, firmadan birisi olan CEM HİPERMARKETLER zinciri Tekirdağspor'a ve Tekirdağ'ın sosyal sorumlulukları adına faliyet gösteren kurum ve kuruluşlara farklı alanlarda olmalarına rağmen her zaman destek sağladığını duyar, işitirdim. bazen karınca kararınca, bazen elden geldiğince ama her zaman desteklerini esirgemediklerini duyarım. 

Tekirdağsporun her türlü desteğe ihtiyacı var. Hoş aç değil açık değil. Tekirdağspor Başkanı Mustafa Aydoğdu ve yönetim kuruluna desteklerini esirgemeyen ve her konuda yanında yer alan Tekirdağ Valisi, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ AK Parti Milletvekili Mustafa Yel ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ile AK Parti İl Başkanlığı başta olmak üzere bir çok önemli isim var.

 Teknik Direktör Erdal Alpaslan başta olmak üzere teknik kadro ve futbolcular sezona beklenenin üzerinde başarılı sonuçlar alarak başlarlarken BİZE GÜVENENLERİN YÜZLERİNİ KARA ÇIKARTMIYORUZ. diyerek sesleniyorlar. Bu sesleniş şehirde büyük bir hava yaratmaya başlamışken tekirdağspor'a destek sesleri uzaktanda olsa duyulmaya başladı. 

Taraftar, ÇARŞI MEYDAN(!) Başta tümüyle takımın ardına düşmüş deplasmanlarda, en uzak deplasmanlara kadar her şeyleriyle Tekirdağspor'a adanmış hayatlarıyla her türlü zorluk, güçlük karşısında ama bin ama 50 kişiyle Tekirdağspor'u yalnız bırakmıyor. Aslanlar gibi 50 kişi bile kalsalar Tekirdağ diye kükremeye devam ediyorlar.

Bunu yaratan tümyle teknik heyet ve Tekirdağsporlu futbolculardır. Onlara inanan Çarşı Meydan  taraftar gurubudur.Tekirdağspor gündeme oturmaya başladı. 

Çünkü BAŞARILI...

... başarının ardında herkes safını tutar. Başarı desteği ve kenetlenmeyi getirir. Başarının karşısında yer alan ya hain ya da kıskançtır. 

İşte bu süreçte, Tekirdağ'lı iş adamları, Tekirdağ'ın ileri gelen esnafları,bürokratları ile tüm bir şehir ayağa kalkmak üzere. Çünkü, çalışma sayesinde başarmış olduklarından çalışanlara ve çalışmaya devam edenlere desteklerini esirgemeyeceklerdir. kendileride çalışarak başardıkları için bunun kıymetini bilirler. başarıya katkıları olsun isterler.

Cem Kızılırmaklı'da işte bu iş adamlarından. 

Tekirdağspor'a olan desteğini esirgemeyen, çalışarak başarmış iş adamı. 

Tekirdağlılar da değerlerine sahip çıkanları, yalnız bırakmayanları iyi bilmeliler. hak edenlere haklarını teslim etmeliler.

Tekirdağ'ın değerlerine sahip çıkanlara sahip çıkıılmalı.

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI