Her yerleri, Her şeyleri Kripto...

Her yerleri, Her şeyleri Kripto...

22 bin kişi yanlış okumadınız, evet bahsedilen kişi sayısı 22 bin.

 

By Lock denilen kriptolu sistemle haberleşme sağlayanların sayısı 22 bin kişiye ulaşmış durumda. Şimdi bu sistemi kullanarak haberleşenler  tespit edildikleri adreslerinden alınmaya başladılar.

 

FETÖ üyesi oldukları yönünde makul şüphe altında olanların By Lock kullanarak haberleştikleri şüphesiyle alınmaları normalken, bu sistemi sadece FETÖ üyeleri mi kullanıyorlarmış? 

 

Anlamadığım, anlatılmayan şu ki, By Lock denilen bu kriptolu haberleşmeyi her hangi birileri, şirketler veya kurumlar kendi aralarında kullanmışlarsa, şirketleriyle ilgili bilgilerin sızmasını önleme amaçlı By Lock kullanarak haberleşmişlerse bunar diğerlerinden nasıl ayırt ediliyor veya edilecek? Bu sistem internetten kolayca indirilerek kullanılabilen bir program. Bayiliklerden sistem uyumu sağladığı her mağazadan  kolayca elde edilebiliyor.

 

By Lock nedir? nasıl kullanılır ve nasıl adinilir? Tüm bunların cevapları bugün tekirdagnethaber.com da geniş biçimde yer alan haberle okuyuculara ve takipçilere haber olarak sunuluyor.

 

By Lock kullanarak kriptolu(!) haberleşenlerin sayılarının 22 bin kişi olduğu yönünddeki bilgiyi yukarıda da yazdım. Dile kolay, bunun anlamı 22 bin yeni gözaltı demektir ki yeni bir sürecin ilk adımlarına merhaba demek gerekiyor.

 

İşin enteresan yönü(!) By Lock kullanıcıları arasında 38 Milletvekili(!) ve 2 de Bakan(!) olduğu yönündeki söylentiler kulaktan kulağa yayılırken bu açıkça dillendirilmeye başlandı.

 

By Lock kullanan Milletvekilleri, AK Parti, CHP ve MHP ya da HDP olarak ayrılmıyorlar. Tüm partileri kapsayan, By Lock kullanmış Milletvekili sayısı 38 miş.

 

Neden erken seçim sorusuna bir cevapta bu.

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor