Akıllarınız Nerelerinizde ?

Akıllarınız Nerelerinizde ?

Boru döşerken döşenecek boruyu unutursunuz.

Asfalt döşerken logar kapaklarının üzerini kapatır aylar sonra aklınız başınıza gelir tekrar kazma kürek logar kapaklarının yerlerini aramaya koyulursunuz.

Koskocaman, metrelerce uzun boruyu döşemeyi unuttunuz. Hemde bir kaç kere yediniz bu haltı.

Şimdi de Altınova’da logar kapakları kayıp.

Yahu siz şakamısınız?

Akıllarınız nerelerinizde? Onlarca belkide yüzlerce logar kapağı unutulur da üzerlerine asfalt döşenir mi?

Altınovalılar aylarca toz, toprak içerisinde yapım işlerinin bitirilmesini beklediler. Yollar avcı boy çukuru halindeydi. Tamam bu sorumluluk şimdi ki belediyelerin üzerine bırakılmış, kararları önceden alınmış, yapımı çilesi sizlerin üzerinize ihale edilmiş. Bunu biliyoruz, zaten yazdık, söyledik. gayretle tamamlandı. Hatta size rağmen. Büyükşehir Belediye Başkanı kadir Albayrak’ın gayretine, takibine ve hassasiyetine rağmen ancak bu kadarını yapabildiniz.

Kadir Albayrak olmasaydı, Altınovayı önemseyerek işin başında dikilmeseydi siz hala orada eşiniyordunuz. Şimdi ki gibi. Hoş hala eşinmeye devam ediyorsunuz.

Şaka gibisiniz ey iş bilmez yetkili etkisizler.

İşler size rağmen kör, topal Albayrak sayesinde, onun gayretleri ile ancak bu kadar yapılabiliyor. kabiliyetsizler ordusuna rağmen bu kadar.

TESKİ kanalizasyon borusu döşerken boruyu döşemeyi unutur, haydiiiii kaz yeniden unutulan boruyu döşe. Doğan kaybı kim karşılıyor? Vatandaşın ödediği paralarla karşılanan bu sizin ahmaklıklarınız daha nereye dek sürecek?

Şimdi de Altınova; Yollar yapılmış, asfaltlar dökülmüş, kaldırımlar, ara yollar taş döşenmiş bir kaç ahmak yüzünden unutulan ve üzerleri asfaltla kapatılmış logar kapaklarını aramak için yeni baştan kaz, yeni baştan masraf yap, milletin paralarını oralara bu ahmaklar yüzünden harca.

Bilgisizmisiniz, yetersizmisiniz, ilgisizmisiniz, cahilmisiniz, millete kastınız mı var, şakamısınız ?

Gerçekten siz ne ayaksınız?

Delirteceksiniz milleti. Başta Kadir Albayrak olmak üzere Tekirdağlıları gerçekten delirteceksiniz.

Hele Altınovalıları zıvanadan çıkartmanıza az kaldı. Yıldı, bıktı Altınovalılar. Toza, toprağa, çamura doyurdunuz Altınovalıları.

Çok samimi olun ve arkadaş biz bu işi beceremiyoruz. Bizden bu kadar diyerek çekin gidin.

O, bu, sen, ben eğil.

Kadir ağabey;

Bu ahmaklıklara neden olanları affetme, senin gayretlerini böyle aptalca boşa çıkaranları affetme, geceni gündüzüne katarak didindiğin emeğinle alay edercesine hareket eden sorumsuzları affetme. Bunları affetme ki, ne diyebilirim ki daha başka?  AFFETME BUNLARI İŞTE.


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI