Hesap Vermeye Hazırlanın ...!

Hesap Vermeye Hazırlanın ...!

Bırakın vaz geçin hala daha koruyup kollamayı.

Neden, niçin kolladığınız ayan beyan ortada.  Bu yanlış bütün doğrularınızı götürecek.

Neymiş efendim 17/25 Aralık öncesi ve sonrasıymış.

Haydi canım sizde, vatan hainliğinin öncesi sonrası mı olur? 

Eğri oturalım doğru konuşalım.

17/25 Aralık sürecinde bu vatan hainleri hedeflerine Recep Tayyip Erdoğan'ı koymasalardı, direk onun üzerinden saldırmamış olsalardı, ülkeyi Erdoğan'ı yok ederek ele geçirme alçaklığına kalkışmasalardı, kısacası Recep tayyip Erdoğan üzerinden operasyona girişmeselerdi . . .

. . . siz bey efendiler,17/25 Aralık  öncesi, sonrası ayrımcıları 15 Temmuz sonrası hangi martavalı okuyacaktınız?

Ergenekon, balyoz,poyrazköy sürecinde neredeydiniz, kimlerin yanındaydınız? Bırakın 17/25 Aralık milat demeyi. Esas milat 28 Şubatla başlayan süreçtir. Ardından devam eden sürede gelişen tüm olaylar bunun devamı niteliğindedir. Ne zamana kadar mı? Ergenekon'a kadar. Sonrasında 15 Temmuz son noktadır. Son duraktır.

Kısacası, bazıları 17/25 Aralık sonrasına tutunmaya hemde sıkı sıkı tutunmaya çalışıyor. 

Sorgulanması gereken, 14 Temmuz günü dahi bunlarla iç içe olanlar olmalı. Pabuç pahalı diyerek tornistan yapanlar bilinmeli. Topluma enpoze edilerek, haklarında söylentiler çıkartılarak günah keçisi ol

maya, takip altına alınmalarına meydan hazırlananlar bir yana ya sizler, ya siz bey efendiler, hala daha o yyapının kıyısında, köşesinde ne olur ne olmaz 2. bir dalgada pozisyon belirlemeye çalışanlar...

... siz kendinizi uyanık, akıllı zannedenler. Devlet her zaman 18 yaşındadır hiç yaşlanmaz ve tavşanı dahi kağnı arabasıyla yakalar(!) bunu sakın aklınızdan çıkartmayın.

İş adamı. FETÖ ile aktif veya pasif ilişkisi olmuş. En azından o yapıdan birileri ile veya meslek birliği kuruluşuna üyeliği var. Bu iş adamı 15 Temmuz sonrası emniyete davet edilerek veya alınarak ifade veriyor. 

Neden ifadesine gerek duyulmuş? ifade de kendisinin orada neden hangi gerekçeyle bulunduğu hangi biçimde söylenmiş? Ben neden buradayım diye sormazmısın? 

FETÖ nün meslek kuruluşuna üye, o yapıya maddi katkıda bulunmuş. Hemde epey bir miktarda bağış yapmış. Ardından her ne olmuşsa, kimler neden devreye girmişlerse bu iş adamı emniyetin arka kapısından çıkıp gitmiş. 

Kısa bir zaman sonra yine bu iş adamı, bir siyasi partinin yerel yönetim kurulunda önemli bir makama getirilmiş.

Haydi şimdi buyurun buradan yakın. varın siz yorumlayın.

masumiyet karinesi mutlaka göz önünde bulundurlmalı. Yargısız insaf yapılmamalı. Ama yargılanmalı. 

İşte bu nedenle 17/25 Aralık benim için sonrasıda önceside martavaldan başka bir şey değil. 

Bu iş adamı sadece bir tek örnek. daha buna benzer neler var neler. Adına kripto diyorlar. ne kriptosu, ap açık, alenen ortada bir durum var.

Bir yerlerden addına FETÖ bankaasına havale gelmiş gariban öğretmeni gömrevden alacaksınız hatta içeri atacaksınız, ama FETÖ nün meslek kuruluşuna üye, onlara önemli miktar para yardımında bulunan iş adamını emniyette koruyup kollama yoluna gidip arka kapıdan teslim alacaksınız ve kısa süre sonra bu iş adamını partinin en etkili makamında yönetime sokacaksınız.

Buyurun buradan yakın. Amerikan mahkemelerinde olduğu gibi...

... başka sorum yok. 

Vatana ihanetin miladı olmaz. Vatan hainliği vardır. şahıslar üzerinden bunun ceremesinin ölçüsüde olmaz.

Yargılanacaksa sorumlulular adil biçimde yargılansınlar. Üç beş kişinin sırtına yüklenen bedeller olmamalı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, çırpınıyor. Tek başıına olduğunun farkında. Ona yaranmak için 17/25 Aralık bezirganlarının kimler olduğklarını ve bir çoğunun yakınında yöresinde çakal zihniyetiyle dolandığınında farkında.15 Temmuz'a kadar olan sürede hatat 15 Temmuz sonrasında kimlerin ne herzeler yediklerinide çok iyi biliyor. İl,il,ilçe, ilçe hatta köylere kadar araştırma yaptırtıyor. Pati pürtü hiç umurunda değil. 

Cumhurbaşkanı bedel ödemeye hazır, bundan hiç bir zaman kaçmadı, sakınmadı. Gereğinde vurgu yaptığı; BİZ KEFENLERİMİZLE BU YOLA ÇIKTIK. sözü 15 Temmuz akşamı yerini bulan en doğru söylenmiş sözdür. İhanet içinde olan ama bunun farkında olunmadığını zannedenler ya siz, ya siz hainler hesaap vermeye hazırmısıınız?

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI