Bediz Baysal; SON NOKTA

Bediz Baysal; SON NOKTA

Kocaman adam(!)

Cüssesi gibi yüreğide yere göğe sığmayan, Tekirdağlıların, Tekirdağsporluların yüreğinde taht kurmuş sevgili ağabeyim; Tekirdağspor'un efsaneleri arasındaki 1 numarası, file bekçisi;

Bediz Baysal(!)

Sosyal medyada kendi sayfasında paylaştığı duygularıyla bakın herşeye son noktayı nasıl koymuş.

1993 yılından bu yana kameralar ve mirofon karşısında, başındayım.TV programlarımda, başında olduğum yayın kuruluşlarında, yazdığım gazetelerde, yayın yaptığım radyo programlarında hiç bir zaman bir başkasının düşüncelerini, hissettiklerini bu denli içtenlikle, bu denli iliklerimde hissederek dile getirdiğimi anımsamıyorum. Belki bir belki ikidir. Ama hiç bir zaman bukadar duygulandığımı da anımsamıyorum. 

NOKTASINA VİRGÜLÜNE DOKUNMADAN, '' KOCAMAN YÜREKLİ, CÜSSESİ KADAR HEYBETLİ YÜREĞİ İLE DUYGULARINI YAZIYA DÖKEN BEDİZ AĞABEYİMİN, ADINI ''SON NOKTA'' KOYDUĞUM YAZSISIYLA SİZLERİ VE TÜM VİCDANLARI BAŞBAŞA BIRAKIYORUM. 

Bu satırların üzerine tek bir kelime dahi etmeden, edemeden;

SON NOKTA (!)

Bir günde 20 şehit ama herkes milli takımın yenilgisine takmış trilyonları alan futbolcular yenilmiş onların ocağına ateş düşmemiş. Ama evleri bile olmayan yada gecekondularda oturan 20 yaşlarında 20 tane delikanlı kara toprağın kucağına gitti işte bu aslanların anne babaları ile milli takım futbolcularının anne babalarının çektiği acının hangisini seçersiniz lütfen kendinize bir sorun .
Allah şehitlerimizin ailelerine ve milletime sabır versin

Bediz Baysal; ağabey ellerinden öpüyorum.


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor