Eşkinat Süleymanpaşa’da İşler Ayna, Mahiyetinle Almanya’da Çal Çal Oyna . . .

Eşkinat Süleymanpaşa’da İşler Ayna, Mahiyetinle Almanya’da Çal Çal Oyna . . .

Uzun yıllardır Almanya’da yaşayan iş adamı Mennan Yıldırım’ın edindiği itibar ve geliştirdiği sıcak ilişkileri sayesinde Bayreuth şehrinde yapımı tamamlanan Tekirdağ parkı açılışında Eczacı Ekrem Eşkinat ve Belediye Meclis üyeleri de hazır bulundular. Sadece meclis üyeleri mi, Eczacı Eşkinat2ın özel kalemi dahil açılışta hazır bulunuyorlardı.

Mennan Yıldırım, Bayreuth şehrinde önemli bir isim.

İş adamı kimliğinin ötesinde, sevecen ve yakınlığı sayesinde geliştirdiği ilişkilerini bu düzeylere eriştirebilmiş başarılı bir kimliktir.

Kendisi yakın dostum ve saygı duyduğum birisidir. Keşke Yıldırım’ın Tekirdağ’a yönlendirmeye çalıştığı ve binlerce kişiye iş imkanı yaratabilecek girişimlerine yeterli ciddiyette yaklaşılabilse.

Eczacı Eşkinat ve lay lay lom şinenay ekibi hep birlikte, Süleymanpaşa’da yapılacak her işi fıstıkiye boyadılar işi Almanya’ya kadar uzattılar.

Parkı, meydanı da açtılar.

Altınova, Çınarlı, Aydoğdu, Yavuz mahallesi, 100. yıl tas tamam hiç bir eksik gedik kalmadı. kaldırımlar tamam, yollar tamam, parklar tamam, oyun alanları, çocuk bahçeleri tamam. Konuşan banklar da tamam 3 tanesine 180 bin lira ödendiği söylenen konuşan banklar. 219 bin liralık beton heykeller.

Süleymanpaşa, çal çal oyna.

Burada işler bitti sıra Almanya’da park bahçe açılışlarına geldi.

Sakın yanlış anlaşılmasın.

Orada Tekirdağ adına bir ağaç dikilse övünür gurur duyarız. Mennan Yıldırım’a minnettarız.

Ama, Eczacı Eşkinat ve lay lay lom şinenay ekibi oraya hangi yüzle gittiniz? Buraları hak baş edip gönül rahatlığı ile gitmişseniz bravo.

Eczacı Eşkinat gitti de ” yakın çevresi” orada ona nasıl bir katkıda, yardımda bulundular? Özel kaleminden tutun güzel kalemine, tükenmez kaleminden alın, kurşun kalemine kadar her kes Eczacı Eşkinatın bu gezisine katılan isimlerdi.

Bize ne, mahiyeti bizi ilgilendirmiyor.

Ama burada işler ayna değil ki orada çal çal oyna.


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI