Künye

 

TEKİRDAĞ NET HABER SİTESİ

www.tekirdagnethaber.com

İhlas Haber Ajansı (İHA) Resmi abonesidir.

İmtiyaz Sahibi / Grantee

www.tekirdagnethaber.com

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

www.tekirdagnethaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayi amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanimlanan haber, video ve resim içeriği erişimi sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin ekleyip zaman aşımına uğramış, haberleri, videoları ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyarılarak materyali kaldırma sistemini benimsemiştir. Site içeriğindeki, haberler ve videolar kaynak gösterilerek yayımlanmaktadır. Telif hakkı olduğu içeriği, iletişim linki ile bize ulaştıktan sonra, ilgili olan içerik 3 gün içinde siteden kaldırılır. Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz.

Privacy Policy

© Copyrigth 2015 www.tekirdagnethaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.tekirdagnethaber.com’e aittir. www.tekirdagnethaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.tekirdagnethaber.com’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.tekirdagnethaber.com’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan makale, köşe yazısı, yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.tekirdagnethaber.com’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.tekirdagnethaber.com. However, sometimes the www.tekirdagnethaber.com uses third parties to process your information. www.tekirdagnethaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.tekirdagnethaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.tekirdagnethaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.tekirdagnethaber.com and its services. When you use www.tekirdagnethaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.tekirdagnethaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

SİSTEM YÖNETİM VE YAZILIM 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor