Malkara Otobüs Terminali’nin Faaliyetleri Durduruldu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı Malkara Şehirlerarası Otobüs Terminalinde meydana gelen ve 2 personelin yaşamını kaybettiği kazadan dolayı yapılacak tadilat ve onarım çalışmaları hakkında kamuoyuna açıklamada bulundu.

Malkara Otobüs Terminali’nin Faaliyetleri Durduruldu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı Malkara Şehirlerarası Otobüs Terminalinde meydana gelen ve 2 personelin yaşamını kaybettiği kazadan dolayı yapılacak tadilat ve onarım çalışmaları hakkında kamuoyuna açıklamada bulundu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada; ''Kurumumuz bünyesinde faaliyet gösteren Malkara Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin kazan dairesinde 09.01.2019 tarihinde meydana gelen ve 2 personelin yaşamını kaybettiği kazadan dolayı yapılacak tadilat ve onarım çalışmaları tamamlanıncaya kadar söz konusu hizmet birimimizdeki faaliyetler durdurulmuştur. Tadilat ve onarım çalışmaları devam ettiği süre boyunca firmalar Malkara Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde hizmet vermeyecektir.

Yolcu taşıma faaliyetlerinin aksamaması için düzenleme yapılan Malkara ilçesi Camiatik Mahallesi Devrim İlkokulu Mevkii Eski Otogar Alanında geçici olarak hizmet verilecektir. Onarımlar bitirilip yer teslimi yapılıncaya kadar terminal giriş – çıkış ücreti alınmayacağı gibi kazanın meydana geldiği tarihten itibaren kiracı firmalara kira ücreti tahakkuk ettirilmeyecektir. Kamuoyuna saygıyla arz olunur.'' denildi

 

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI