Mandalı, ''HODRİ MEYDAN!''... İddialarını ve iftiralarını ispatla!

Adının geçtiği haberi yayınlayan tekirdagnethaber.com'u vatan, millet, devlet ve din düşmanı FETÖ ile aynı tekniklere baş vurmakla suçlayan Mandalı, iddialarını yargı önünde ispatlamakla yükümlü olduğunun farkında mısın?

Mandalı, ''HODRİ MEYDAN!''... İddialarını ve iftiralarını ispatla!

TEKİRDAĞ NET HABER'de yayınlanan, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı'nın ve beraberindeki belediye meclis üyesinin birlikte yer aldıkları görüntülü haberin içeriği ve kaydıyla ilgili olarak, Mandalı ve yakın çevresinin sergilemiş oldukları tutum, kamuoyu tarafından komik ve haberin içeriğine yönelik panik halinin tezahürü olarak karşılanmaktadır.

Mandalı, habere konu olan kaydın MONTAJ! olduğunu iddia ederek, ''aslına ulaştık'' dediği kayıt ile haberde yayınlanan kaydın arasındaki farkı ve toplumun genelini aşağılarcasına sarf ettiği sözlerin açıklamasını ve ispatını yapacağı yerde, kamuoyunun genel kanısını desteklercesine panikle haberi ve haberdeki kaydı yayınlayan tekirdagnethaber.com'u iftiralarıyla karalamayı seçmiş.

Bunun için, vatan haini, millet düşmanı, insanlıktan nasiplenmemiş, din tüccarı örgütü ve onun şerefsiz elebaşısı Fetullah Gülen'i ve FETÖ terör örgütünün tekniklerini ve işleyişini örnekleyerek akıldan, izandan ve vicdandan uzak biçimde, yasal sorumluluklarının farkında olmaksızın, aleni karalama girişimini tekirdagnethaber.com'a yöneltmeyi ve iftira atmayı tercih ediyor.

Mandalı!

Haberin yayınlandığı, TEKİRDAĞ NET HABER hakkında yasal işlem başlattıklarını belirtmiş.

Tavsiyemiz ve umduğumuz, şikayet dilekçenize; Her iki görüntünün incelenmesi talebinizi eklemiş olmanızdır.

Hangisinin üzerinde teknik oynama, sizin tabirinizle MONTAJ yapmak gibi bir alçaklığa başvurulmuşsa ortaya çıkartılmasını da şikayet dilekçenize talebiniz olarak yer vermeyi ihmal etmediğinizi sanıyoruz.

Diğer taraftan, suçlamayı yönelttiğiniz ve açıkça ima yoluyla beyan ettiğiniz biçimde...

TEKİRDAĞ NET HABER'in şirket yönetimi ve idari yönetimi hakkında/alehinde en ufak bir FETÖ ilintisini dahi ortaya koyamadığınız takdirde, bahsettiğiniz, VATAN, MİLLET, BAYRAK, DİN, İNSANLIK DÜŞMANI TERÖR ÖRGÜTÜ VE ELE BAŞI FETULLAH GÜLEN DENEN YARATIĞIN TEKİRDAĞ NET HABERLE İLİNTİLİ İDDİANIZI YARGI ÖNÜNDE İSPATLA YÜKÜMLÜSÜNÜZ!

Mandalı!

Sizin siyasi amacınız, iddianız veya karakterinizdeki özellikleriniz tekirdagnethaber.com'u hiç bir yönüyle ilgilendirmediği gibi başarınız veya başarısızlığınız da enterese etmez.

Siaysi bir figür olarak, yayınlanan söz konusu haberde yer aldığınız kadarıyla ''basit bir habere konu olmaktan öte'' bizim için öneminizi sorgulamanızı tavsiye ederiz.

İşte, tekirdagnethaber.com'da yayınlanan ve sizin ''MONTAJ'' iddiasında bulunduğunuz  görüntünün ham haliyle yine sizin ''aslı'' dediğiniz görüntüleri yayınlıyoruz...

ARALARINDAKİ ''FARKI'' BAĞIMSIZ TÜRK YARGISI MUTLAKA ORTAYA ÇIKARTACAKTIR!

İŞTE HABER MERKEZİMİZE ULAŞAN GÖRÜNTÜ

irfan mandaalı tekirdağ net haber
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor