Marmaraereğlisi Belediyespor’dan Başkan İbrahim Uyan’a ziyaret

Okullararası Türkiye Basketbol Yıldız Kızlar Yarı Final müsabakalarında Tekirdağ’ı temsil edecek olan Marmaraereğlisi Belediyespor Kulübü oyuncuları ve antrenörlerinden oluşan ekip, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ı ziyaret etti..

Marmaraereğlisi Belediyespor’dan Başkan İbrahim Uyan’a ziyaret

Okullararası Türkiye Basketbol Yıldız Kızlar Yarı Final müsabakalarında Tekirdağ’ı temsil edecek olan Marmaraereğlisi Belediyespor Kulübü oyuncuları ve antrenörlerinden oluşan ekip, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ı ziyaret etti.
Okul Müdürü Şenol Avcı, kulüp antrenörleri Meral Canberk, Duygu Gülen, emekli öğretmen Ahmet Gülmez ile öğrenci velilerinin de katıldığı ziyarette Başkan Uyan, sporculara başarılar dileyerek Türkiye finali sözü aldı.
Sporcuların başarısının Tekirdağ’ı gururlandırdığını dile getiren Başkan Uyan, "Eğitime ve spora verdiğimiz desteğin meyvelerini alıyoruz. Kız basketbol takımımız yine Türkiye yarı finallerine kaldı. Türkiye’nin en iyi 19 takımı arasında yer almayı başaran kızlarımızı, antrenörlerimizi, kulüp başkanımızı, eğitimcilerimizi emeği geçen herkesi kutluyorum. Bu gurur hepimizin. İnşallah kızlarımız Türkiye finallerine kalarak kupayı ilçemize getirecekler" dedi.
Hatıra fotoğrafı çekilmesi sonrası Başkan İbrahim Uyan, kız basketbol takımını uğurladı. Okullar arası Türkiye Basketbol Yıldız Kızlar Yarı Final müsabakaları 23-26 Mart tarihleri arasında Kocaeli ilinde düzenlenecek.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı