Meteoroloji Trakya için saat verdi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Trakya’da etkili olacak yağış için saat verdi. Yapılan açıklamada öğle saatlerinde etkili olacak yağış sırasında ani sel, su baskını, yıldırım ve dolu riski ile kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi..

Meteoroloji Trakya için saat verdi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Trakya’da etkili olacak yağış için saat verdi. Yapılan açıklamada öğle saatlerinde etkili olacak yağış sırasında ani sel, su baskını, yıldırım ve dolu riski ile kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahmin Merkezi tarafından yapılan değerlendirmeler ve son radar verilerine göre; bugün öğle saatlerinden sonra Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli çevrelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Yağışların kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli (21-75 Kg/m2) olacağı tahmin edildiğinden meydana gelmesi muhtemel ani sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar, çatı uçması ve dolu riski ile yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği belirtildi.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı