Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/tekirda1/tekirdagnethaber.com/wp-content/plugins/adamp/pages/single.php on line 12

Metiner’e Muratlı ve Ergene’de Coşkulu Karşılama

Kalp Kırmaya Değil Kalp Kazanmaya Geliyoruz

Kalp Kırmaya Değil Kalp Kazanmaya Geliyoruz

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Adayı Gökhan Metiner, Ergene ve Muratlı ilçesinde partililer tarafından coşkuyla karşılandı. Gazetecilerle de bir araya gelen Metiner, Kalp kıran kalp kazanan, ayrıştıran değil birleştiren olacağım" dedi
7 Ocakta yapılacak il kongresi öncesi ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek partililer ve delegelerle bir araya gelen İYİ Parti Tekirdağ İl Başkakanı Adayı Gökhan Metiner, Muratlı ve Ergene ilçelerinde delegeler tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.

Muratlı'da yeni seçilen ilçe yöneticilerini tebrik eden Gökhan Metiner, "Bize de 7 Ocak günü yapılacak kongrede görev verildiği takdirde, öncelikle parti içerisindeki birlik ve bütünlüğü sağlamada özel bir gayret göstereceğiz, çünkü gerek ilimizde gerek ülkede halkımız İYİ Parti iktidarını gözlemektedir. Bu nedenle küçük olsun benim olsun hesaplarıyla uğraşacak kişilerden bir an önce kurtulmamız ve yolumuza büyük bir coşkuyla devam etmemiz gerekmektedir" dedi.

Metiner, " İnanıyorum ki 7 Ocak'ta tazelenecek yeni yönetimle Önümüzdeki iki sene boyunca yapılacak gerek Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçiminde gerekse yerel seçimlerde üstün bir başarı göstereceğimize inanıyorum. Bu nedenle birlik ve bütünlüğü sağlamada ve geliştirmede tüm delegelerimizde ve üyelerimizden destek bekliyorum" dedi.
Daha sonra söz olan delegelerde çeşitli konularda başkan adayı Metiner'e sorular yönelttiler. Uzun görüşmelerden sonra Muratlı İYi Parti delegeleri üç ekibin bir araya gelmesinin İYİ Parti'nin yükselişinde büyük bir ivme kazandıracağı ve bu başarının İYİ Parti'yi genel seçimlerde iktidara taşıyacağı düşüncesi tüm katılımcılar tarafından paylaşıldı.

HESAP VEREBİLİR BİR YÖNETİM OLUŞTURACAĞIZ
Metiner ikinci ziyaretini de Ergene ilçesine yaptı. Ergene ilçesinde delegelerle ve ilçe yönetimi ile bir araya gelen Metiner, yeni dönemde görev alan yöneticileri tebrik ederek, "Geçen dönemde ilçemizin yaşadığı sıkıntıları duyduğunu ve çok üzüldüğünü belirten Metiner; 7 ocakta yapılan il kongresinde delegeler yetki verdiğinde; oy verdi vermedi gibi insanlık dışı gerekçelerle hiç kimsenin böyle sıkıntılar yaşamayacağının sözünü veriyorum. Hatta yeni dönemde hasım dönemini tamamen bitirip, hısım dönemini başlatacağız. Bizim dönemimiz tam demokrasi dönemi olacaktır. Demokrasi vizyonumuzu ortaya koyacağız. Hızlı karar alan, hızlı işleyen, ama aynı zamanda hesap veren, yeni bir sistem kuracağız" dedi.
KALP KAZANMAYA GELİYORUZ
Batı Trakya Gazeteciler Derneği'ni ziyaret eden Metiner, "Kalp kırmaya değil, kalp kazanmaya geliyoruz. Ayrıştıran değil birleştiren olacağız. Sen ben yok. Biz olacağız. Cesur Yürek Genel Başkanımız önderliğinde iktidara yürüyoruz. Ayrılığın gayrılışın zamanı değil. Kapımız bize oy veren vermeyen herkese açık olacak" dedi.

#image_title