Cüneyt Yüksel, halk için halkla birlikte adım atmaya ara vermiyor.

Cüneyt Yüksel, halk için halkla birlikte adım atmaya ara vermiyor.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, halkın yakın takibinde.

Güncel - 2019-07-22 12:30:33

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel'in halkla bütünleşerek ortaya koyduğu performansı ulusal çaptaki yerel yöneticilik esasları bakımından dikkatlerden kaçmazken Cüneyt Yüksel'i günün her saatinde 7/24 esasıyla kendileriyle içiçe gören Süleymanpaşalılar bu durumdan son derece hoşnut olduklarını belirtiyorlar.

Süleymanpaşa'da misafir olan bir vatandaş ise farklı bir değerlendirmede bulunarak; '' Ben burada misafirim. Süleymanpaşaya geleli bir hafta oldu ve belediye başkanı ile neredeyse her gün karşılaştım. İlk karşılaşmam pazar yerinde oldu ve daha sonra bir pasajda esnaf ziyaeretinde bir başka gün ise caddede vatandaşların derdini dinlerken gördüm. Süleymanpaşalıları çok şanslı buluyorum. Yaşadığım şehri söylemek istemiyorum. Ancak darısı bizimde başımıza.'' diyerek Cüneyt Yüksel'in halkla çiçe olmasını özetledi.

Süleymanpaşa'nın her mahallesinde ve sokağında yürütülen belediye çalışmalarını yerinde izlemesi ve o mahallenin sakinlerinin öneri ve değerlendirmelerini alarak çalışma performansını yönlendirmesiyle vatandaş nezninde önemli bir yer edinen Cüneyt Yüksel'in diğer taraftan genel yatırımlar ve bütçe sağlanması gerekli projeler adına bakanlıklar ve genel müdürlükler bazındaki yürüttüğü girişimleri Süleymanpaşa halkı tarafından yakından takip ediliyor.

 

RADYONUZ ARMONİFM -TIKLA DİNLE-
İlk Yorumlayan Sen Ol......
DİĞER HABERLER
Tekirdağ Net Haber | Son dakika Tekirdağ Haberleri I Tekirdağ Haber Sitesi I Güncel Tekirdağ Haberleri I Çorlu Haberleri I Güncel Çerkezköy Haberleri I Tekirdağspor Haberleri