Yürekleri dağlayan görüntü!

Yürekleri dağlayan görüntü!

Yoldan geçen bir aracın çarpması sonucu öldüğü sanılan kedinin başından ayrılmayan başka bir kedinin hali, görenleri hüzünlendirdi.

Güncel - 2019-04-11 10:34:12

Dün akşam meydana gelen olayda, bir aracın çarptığı tahmin edilen kedi can verdi. Yol ortasında hareketsiz kalan kedinin başından ayrılmayan başka bir kedinin hareketleri çevredeki vatandaşların dikkati çekti.

Yerde yatanın başından ayrılmayan, ses çıkararak ona dokunan ve koklayarak kaldırmaya çalışan kedinin çabaları görenleri hüzünlendirdi.Kedinin durumuna üzülen bir kişi, yardım etmek ve ölü kediyi yoldan kaldırmak için elini uzattı ancak diğer kedi zarar vereceğini düşünerek dokunmasına izin vermedi. Aynı vatandaşın daha sonra refüje çıkardığı kedi ölüsünü bırakmayan kedi, uyandırmaya çalışmayı sürdürdü.

Çevredeki vatandaşların cep telefonları ile çektikleri fotoğraflar kısa sürede sosyal medyada yer bulurken yürekleri dağladı.

Isparta'nın Çünür Mahallesi'nde meydana gelen bu hazin olay sonrası çok sayıda hayvan hakları savunucusu kuruluş devreye girerek genel manadaki duyarlılıklarını tekrarladılar.

RADYONUZ ARMONİFM -TIKLA DİNLE-
İlk Yorumlayan Sen Ol......
DİĞER HABERLER
Tekirdağ Net Haber | Son dakika Tekirdağ Haberleri I Tekirdağ Haber Sitesi I Güncel Tekirdağ Haberleri I Çorlu Haberleri I Güncel Çerkezköy Haberleri I Tekirdağspor Haberleri