Muharrem İnce'nin Tekirdağ Mitingi Planlandığı Saatte Başladı.

CHP Cumhurbaşkanı adayı ve Yalova milletvekili Muharrem İnce, Tekirdağ'da düzenlediği mitingde vaatlerini anlattı. İnce, Türkiye’nin ABD’den Fetullah Gülen’in iadesini usulüyle istemediğini iddia etti.. İnce konuşmasında tarım politikalarına da değinmeyi ihmal etmedi.

Muharrem İnce'nin Tekirdağ Mitingi Planlandığı Saatte Başladı.

Cumhurbaşkanı adayı CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce Kırklareli mitinginin ardından Tekirdağ'da kalabalık dinleyici kitlesine seslendi.

İstanbul başta olmak üzere diğer illerden yoğun katılımın gözlendiği İnce'nin Tekirdağ mitingi meydanı dolduran partililerce ilgiyle izlendi.

Muharrem İnce konuşmasında,  Türkiye’nin ABD’den Fetullah Gülen’in iadesini usulüyle istemediğini iddia ederken, İnce’nin gündeminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İngiltere gezisi de vardı. İnce, Erdoğan’a yönelik olarak, ’İngiltere’de 3 gün boyunca ne görüştünüz?’ diye sorarak şu sözleri söyledi:
"Sayın Erdoğan Londra’ya gittin. Londra’ya 4 saat uçakla gittin 4 saatte geldin. 85 saatte görüşme sürdürdün. 3 gün kaldın Londra’da. Şimdi size soruyorum sayın Erdoğan, Anadolu ve Trakya’da 3 gün boyunca bir ilde kaldı mı? Ne konuştunuz İngiltere’de?”

Muharrem İnce'nin mitingi için İstanbul'dan partilileri getiren otobüslere park yeri ayarlanmamış olması Tekirdağ'da sahil trafiğini iki yönlü olarak tıkarken bu yönde seyir halindeki sürücülerin tepkilerine neden oldu. Çok sayıdaki  otobüsün şoförleri miting sonunda getirdikleri partilileri istanbul'a geri götürebilmek için sahilde bulabildikleri boş alanlara park etmek ve miting sonuna kadar orada beklemek zorunda kaldı.

 

muharrem ince cumhurbaşkanı adayları muharrem ince tekirdağ mitingi
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI