Muhtar Mahramlı ismi İP Tekirdağ Teşkilatlarını Harekete Geçirdi...

CHP, İP, SP arasındaki ittifaka en küçük ortak olarak dahil olan DP den bazı isimlerin İP listelerinden aday gösterilecekleri açıklaması üzerine DP den Muhtar Mahramlı'nın da İP adayı olarak Tekirdağ'dan 1. sıra adayı olacağı yönündeki kulis haberleri kamuoyuna yansıdı.

Muhtar Mahramlı ismi İP Tekirdağ Teşkilatlarını Harekete Geçirdi...

Millet ittifakı adı altında bir araya gelen CHP, İP ve SP nin ardından ittifakın içinde yer almayı tercih ederek 24 Haziran seçimlerine İP listelerinde kendilerine ayrılan kontenjanla girmeyi kabul eden DP içinde Tekirdağ İP listesinde 1. sıra adayı olmasına kesin gözüyle bakılan Muhtar Mahramlı ismi Tekirdağ'da kamuoyu tarafından memnuniyetle karşılandı.

Daha önce DYP Tekirdağ Milletvekili olarak mecliste yer almış Muhtar Mahramlı'nın o dönemde Tekirdağ adına yapılan yatırımların tamamında pay sahibi olduğu kamuoyu tarafından yakından bilinen konu olurken Muhtar Mahramlı isminin İP den aday gösterileceği söylentileri Tekirdağ'da siyasi hareketliliğe yeni ve farklı bir soluk kattı.

Diğar taraftan ise İP Tekirdağ teşklatlarında Mahramlı adının listelerde 1. sırada yer alacağı iddialarının hareketliliğe neden olduğu yönündeki gelişmelerin dışa yansımasının önüne geçilmeye çalışıldığı sızan bilgiler arasında yer alıyor.

 

 

muhtar mahramlı millet ittifakı demokrat parti chp tekirdağ
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı