Münir Bederli, Babaeski'ye vaatlerde bulunmuyor, hedefler sunuyor...

Babaeski'nin partiler üstü bağımsız belediye başkan adayı Münir Bederli, sahada siyasi adaylardan çok daha fazla ilgi görüyor.

Münir Bederli, Babaeski'ye vaatlerde bulunmuyor, hedefler sunuyor...

Yaklaşan yerel seçimlere çok az bir zaman kala partiler adaylarıyla birlikte saha çalışmasına hız verirken, Kırklareli, Babaeski'de bağımsız belediye başkan adayı Kimya Yüksek Mühendisi Münir Bederli, Babaeski siyasetinde dengeleri sarsan isim olarak sahada.

İş adamlığının yanı sıra çeşitli sivil toplum kuruluşlarının ve uluslararası spor camiasına olan yakın ilişkileri ve dünya görüşü ile birlikte renkli kişiliği sayesinde Babaeski halkı tarafından sevilen, yakından tanınan bir sima olarak partili adaylardan daha yoğun ilgi gören Kimya Yüksek Mühendisi Münir Bederli, Babaeski belediye başkanlığına bağımsız olarak adaylığını koymasının ardındaki duygu ve düşüncelerini şahsi manifestosu niteliğinde paylaşırken;'' İnsanın en sevdiği mekan; beşiğinin sallandığı yermiş,ben de Babaeski’yi çok seviyorum ve bana can veren,yaşamımın çoğu zamanını geçirdiğim ve önümdeki azalan yılları geçireceğim bu beldeye borcumu ödemek için son ödevimi yerine getirmeyi ;din gibi , mezhep gibi köklü bir inanç olarak algılıyor,bu ulvi görevde desteklerinizi bekliyorum sevgili hemşehrilerim.'' dedi.

Babaeski'nin bağımsız belediye başkan adayı Münir Bederli, sahada yarışan siyasi parti adaylarından çok daha etkili ve halkın daha fazla ilgi gösterdiği söylemleri ile ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Sloganlara dayalı havada kalan vaatler yerin, Bederli'nin hedefe yönelik söylemleri arasında en dikkat çekici ve ilgi gören  paylaşımları arasında ise; ''YATAN DEĞİL, KOŞAN BABAESKİ''... '' ÖTEKİLEŞTİREN DEĞİL, BİRLEŞTİREN''... ''AYRIŞTIRAN DEĞİL, KAYNAŞTIRAN'' Başkan olacağım. Geliyor.

münir bederli babaeski bağımsız belediye başkan adayı
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor