Mustafa Yel'den Albayrak'a Tekirdağ Spor Eleştirisi...

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ı Tekirdağ Spor üzerinden eleştirdi.

Mustafa Yel'den Albayrak'a Tekirdağ Spor Eleştirisi...

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'a Tekirdağ Spor üzerinden yüklendi.

Mustafa Yel sosyal medya hesabından yayınladığı metninde Kadir Albayrak'ı Tekirdağ Spor'u minibüse muhtaç bırakmakla eleştirdi.

İşte Mustafa Yel'in Albayrak'ı eleştiren sözlerinin yer aldığı yayınlanan metin.

TEKİRDAĞSPORU 1 MİDÜBÜSE MUHTAÇ HALE GETİREN SAYIN ALBAYRAK!
Geçtiğimiz günlerde Tekirdağ’ın en işlek caddesine Tekirdağspor Yönetimi tarafından asılan “Tekirdağspora Verdiği Destekten Ötürü Sayın Kadir ALBAYRAK’a Teşekkür Ederiz.” pankartını görünce herhalde Sn. Belediye Başkanı Tekirdağspor’a büyük miktarda yardım etti diye düşündüm, ama sonradan öğrendim ki Tekirdağspor’lu futbolcuları antrenmana götürmek üzere tahsis edilen bir midübüs için MİDÜBÜSTEN DAHA BÜYÜK PANKART asılmış. Türkiye’nin her yerinde pek çok Belediye kendi şehrinin futbol takımlarına çok büyük destekler verirken, benim Büyükşehir Belediye Başkanlığım ise Tekirdağspor’umu bir midübüse muhtaç hale getirmiş, vah ki ne vah. 
Sn. Başkan Tekirdağ halkı sizden çok daha büyük destekler beklerken bir midübüse razı geleceğini mi zannediyorsunuz. Ama siz her konuda olduğu gibi 100. günde koşacağız. 1000. günde şunu yapacağız, edeceğiz diyerek Tekirdağ’ı yaşanmaz bir hale getirdiğiniz gibi Tekirdağspor’u da karanlık günlere mahkum ediyorsunuz.
Sabret Tekirdağ’ım, Tekirdağ’ın bu beceriksiz belediye yönetiminden kurtulmasına 485 gün kaldı.

 

 
 
 
mustafa yel kadir albayrak tekirdağ spor
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı