Neslihan Gürcanlar ve Gönüllülerine Destek ve Kulak Vermek Kaçınılmaz Olan Tek Gerçek.

Yardım Severler Derneği Tekirdağ Şubesi gönüllüleri değişmez başkanları Neslihan Gürcanlar ve güçlenen, yenilenen gönüllü kadroları sayesinde sosyal sorumluluk alanında başarıyla ilerlemeye devam ediyorlar.

  Neslihan Gürcanlar ve Gönüllülerine Destek ve Kulak Vermek Kaçınılmaz Olan Tek Gerçek.

Yardım Severler Derneği Tekirdağ şubesinin geleneksel hale gelen yeni üyeleriyle buluşması bu gün dernek merkez binasında gerçekleştiriliyor.

Dernek başkanı Neslihan Gürcanlar ve yenilenen yönetim kurulu üyleri dönemsel buluşmalarında aralarına katılan yeni gönüllüleri ile bir araya geliyorlar.

Tekirdağ'da çok önemli sosyal sorumluluk girişimlerini ortaya başarıyla koyan gönüllülerle bir arada uzun yıllardır  çalışmalar sergilenmesinde çok önemli pay sahibi olduğu tartışılmaz olan derneğin şube başkanı Neslihan Gürcanlar ve hanım gönüllülerden oluşan yönetim kurulu, aralarına katılan yeni isimlerle bir araya gelerek çalışma esaslarını ve genel prensiplerini bir arada gözden geçirmeyi geleneksel hale getirdikleri bu dönem toplantısını bu gün dernek merkezinde gerçekleştiriyorlar.

Tekirdağ Kamuoyu Neslihan Gürcanlar ve ekibini her zaman sevgi, saygı ile desteklemeye devam ediyor.

Neslihan Gürcanlar'ın koordinesinde uzun yıllrdır  Yardım Severlerin faaliyeti kesintisiz yollarına devam ederken başarının arkasındaki en önemli isim olmasına karşın Gürcanlar ve yönetim kurulunda görev alan veya almayan tüm hanım gönüllüler her biri başkan, her biri üye, her biri yönetici sorumluluğu ile çalışmalarını sürdürüyorlar.

İhtiyaç sahiplerine maddi veya meta yardımlarını gerçekleştirmenin ötesinde toplumsal sosyal ve alternatif yöntemlerle bireylere veya ailelere ulaşabilmeyi faaliyetlerine dahil eden Yardım Severler Derneği Tekirdağ Şubesi Gönüllüleri dönemsel toplantılarında yenilenen ve çoğalan kadrolarıyla her yeni dönem için daha güçlü adım atıyorlar. 

neslihan gürcanlar yardım severler tekirdağ
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı